1
21:21

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:21

Ζωντανοί στο κόλπο της πεντάδας οι Περιστεριώτες, ενώ η Βέροια δείχνει πως έχει μεγάλο θέμα. Δύσκολα με τέτοιες εμφανίσεις θα παραμείνει στην κατηγορία.

21:20

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0.

21:16

21:16

Ο Μανιάτης κάνει το άνοιγμα για τον Ούμπιντες, εκείνος κάνει παράλληλο γύρισμα και από κοντά ο Ντιγκινί σκοράρει.

21:15

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:15

89': Στη θέση του Λημνιού ο Βασιλείου για τον Ατρόμητο.

21:12

86': Ο Κάλβο κάνει φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

21:10

84': Κίτρινη στον Αντονιάν.

21:09

83': Έντονες διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι στον Κάλβο. Ο Βάτσιος εκτιμά πως στο κοντρόλ ο Ισπανός έκανε χέρι. Σηκώνει μεγάλη συζήτηση η απόφασή του. Δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι.

21:08

82': Σισοκό αντί Βασιλαντωνόπουλου για τη Βέροια.

21:06

Στο έδαφος ο Βασιλαντωνόπουλος, ο οποίος εδώ και αρκετά λεπτά νιώθει ενοχλήσεις.

21:03

77': Ντιγκινί αντί Πλατέλλα για τον Ατρόμητο. Ο Γάλλος παίζει για πρώτη φορά μετά την πρεμιέρα.

21:01

75': Ο Κατράνης βγάζει τη σέντρα, ο Λε Ταλέκ παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:59

73': Μπελαΐντ αντί Μπαλάφα για τη Βέροια.

20:58

Ελαφρώς καλύτεροι οι Ημαθιώτες, αλλά δυσκολεύονται πάρα πολύ να πατήσουν περιοχή.

20:54

68': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:53

68': Λε Ταλέκ αντί Ντάουντα για τον Ατρόμητο.

20:50

Στο έδαφος ο Καλί, προσωρινή διακοπή.

20:47

Σε παθητικό ρόλο έως τώρα ο Ατρόμητος, ο οποίος σταδιακά προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο.

20:43

Πολύ δυνατή σύγκρουση ανάμεσα σε Κάλβο και Πλατέλλα.

20:42

55': Ο Στόιτσεφ κόβει έξυπνα για τον Αντονιάν, αλλά το σουτ του τελευταίου σταματά στα σώματα.

20:39

Έχει μπει καλύτερα η Βέροια στο δεύτερο μέρος.

20:35

49': Στη θέση του Τομάς, που αισθανόταν ενοχλήσεις, ο Άρτσε.

20:34

48': Κίτρινη στον Τομάς.

20:33

47': Ευκαιρία για τη Βέροια! Βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Καπετάνος από μέσα αριστερά κάνει δυνατό σουτ και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.