1
21:27

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:26

Είχε δύο δοκάρια ο Ολυμπιακός και την κατοχή της μπάλας, αλλά γνωρίζει την πρώτη φετινή εντός έδρας ήττα του στη Σούπερ Λίγκα.

21:25

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο και οι παίκτες του ξεσπούν σε πανηγυρισμούς.

21:23

90'+4: Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο ξεκούραστος Λάμπρου κάνει μεγάλη κούρσα, μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει από μέσα δεξιά και ο Λεάλι αποκρούει.

21:22

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Βιάνα. Βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

21:20

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

89': Κίτρινη στον Ανδρούτσο.

21:17

88': Λάμπρου αντί Φούντα για τον Πανιώνιο.

21:16

87': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Στο πρώτο δοκάρι ο Φορτούνης, διώχνει ο Κόρμπος.

21:15

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί και απομακρύνει ο Φούντας.

21:13

84': Ο Μαχμούτοβιτς βγαίνει μόνος του με τον Λεάλι και σηκώνεται λανθασμένα το σημαιάκι.

21:11

82': Ο Φορτούνης κάνει άστοχο σουτ από μακριά.

21:09

80': Στη θέση του Σαββίδη ο Καθάριος για τον Πανιώνιο.

21:08

Φουλ άμυνα ο Πανιώνιος, κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει διαδρόμους ο Ολυμπιακός.

21:06

77': Τρομερή μπαλιά του Ντα Κόστα, αλλά ο Οικονόμου βάζει κόντρα στον Καρντόσο και παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:04

75': Μπουχαλάκης αντί Ρομαό για τον Ολυμπιακό.

21:04

Στο έδαφος ο Μπαντής, ο οποίος συγκρούστηκε με τον Ανσαριφάρντ.

21:03

74': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Σεμπά και η μπάλα μένει για αρκετή ώρα στην περιοχή. Ηρωικές μάχες και τελικά απομάκρυνση.

21:01

72': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Τασουλής κάνει εξαιρετική προσπάθεια, δίνει στον αμαρκάριστο Φούντα και εκείνος από μέσα δεξιά στέλνει την μπάλα ψηλά. Στη συνέχεια ο Κομίνης γύρισε τη φάση πίσω για φάουλ.

21:01

71': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Από κόρνερ του Φορτούνη ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει στο πάνω μέρος της οριζόντιας δοκού.

20:57

68': Μανθάτης αντί Παρέδες για τον Ολυμπιακό.

20:57

67': Ο Ανσαριφάρντ παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα χτυπάει στον Οικονόμου και ο τελευταίος διώχνει. Ο Ιρανός διαμαρτύρεται πως βρήκε στο χέρι και έπρεπε να δοθεί πέναλτι. Φάνηκε, πάντως, να πηγαίνει στα πόδια του αμυνόμενου.

20:54

65': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Ανδρούτσου.

20:54

65': Κάκιστο γύρισμα του Κόρμπου με το στήθος, αλλά προλαβαίνει τον Ανσαριφάρντ ο Οικονόμου.

20:52

63': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει αρκετά έξω.

20:51

62': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Σεμπά και διώχνει ο Γκιοατά.

20:50

61': Ανσαριφάρντ αντί Ελιουνούσι για τον Ολυμπιακό.

20:50

61': Μαχμούτοβιτς αντί Γεσίλ για τον Πανιώνιο.

20:46

Με βαθιές μπαλιές προσπαθεί να αναπτυχθεί ο Ολυμπιακός, αλλά προς το παρόν κόβονται.

20:42

Στο έδαφος ο Βιάνα, διακοπή στο ματς.

20:41

51': Ο Σεμπά εκτελεί κόρνερ, ο Βιάνα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:39

50': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ και η μπάλα απομακρύνεται με πολύ μεγάλη δυσκολία και ύστερα από αρκετές κόντρες.

20:36

Στο έδαφος ο Γκιοατά. Έξαλλος ο Μπέντο, διαμαρτύρεται θεωρώντας ότι κάνει καθυστέρηση ο Καμερουνέζος.

20:35

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

Λήξη πρώτου ημιχρόνου με αποδοκιμασίες από τους φίλους των γηπεδούχων.

20:18

45'+2: Ο Γεσίλ κερδίζει μία κόντρα, κάνει και το σουτ εκτός περιοχής και ο Λεάλι μπλοκάρει.

20:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:15

Ο Καμερουνέζος χτύπησε σε προσπάθειά του να τον διώξει και ο Ντα Κόστα χωρίς λόγο πήγε από πάνω του και του έπιασε το χέρι για να τον σηκώσει. Αυτό εξόργισε τους φιλοξενούμενους.

20:14

Στο έδαφος ο Γκιοατά και σύρραξη μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων.

20:14

43': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Ελιουνούσι, εκείνος πιάνει το σουτ και ο Οικονόμου διώχνει στη γραμμή.

20:13

Παρατηρήσεις από Κομίνη σε Τασουλή και Ρομαό.

20:12

41': Κίτρινη στον Γκιοατά.

20:11

40': Ο Ελιουνούσι κάνει σκαστό σουτ από μέσα δεξιά και ο Μπαντής διώχνει.

20:07

37': Ο Φορτούνης εκτελεί κόρνερ, ο Καρντόσο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:06

Ο Μιλόγεβιτς βλέπει ότι υπάρχει χώρος από αριστερά και ζητά από τον Τασουλή να ανεβαίνει.

20:04

33': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Στο πρώτο δοκάρι το εκτελεί ο Φορτούνης και η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ στον Κόρμπο.

20:02

31': Κίτρινη στον Σεμπά.

20:01

30': Πιέζει ο Φούντας τον Παρέδε και τη λύση δίνει ο Λεάλι.

19:59

Ο Πανιώνιος περιμένει, αλλά όταν έχει την μπάλα αναπτύσσεται αρκετά γρήγορα δημιουργώντας προβλήματα.

19:56

26': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ανδρούτσος σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει στον Καρντόσο και πάει στο οριζόντιο δοκάρι.

19:53

Από τα πλάγια αναπτύσσονται κυρίως οι γηπεδούχοι.

19:50

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός, αλλά όχι με την ταχύτητα που το έκανε στα πρώτα λεπτά.