19:13

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τον Λεβαδειακό με 2-1.

19:10

19:10

90'+1: Στη θέση του Καραχάλιου ο Μεντί για τον Λεβαδειακό.

19:07

Και πάλι στο έδαφος ο Ναμάσκο! Μόνο ποδόσφαιρο δεν βλέπουμε στα τελευταία λεπτά.

19:03

Ξανά στο έδαφος ο Ναμάσκο. Ροκανίζουν όσο μπορούν τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

18:59

Άναρχα προσπαθεί να αναπτυχθεί ο ΠΑΣ.

18:56

78': Κίτρινη στον Βασιλείου.

18:54

76': Κλωτσάει την μπάλα εκτός φάσης ο Τόνι Σίλβα, αλλά δεν βλέπει κίτρινη όπως ορίζει ο κανονισμός. Διαμαρτύρεται έντονα ο Κούτρης.

18:51

Στο έδαφος ο Ναμάσκο, συγκρούστηκε με τον Ουόν.

18:47

70': Κοζορώνης αντί Ναδάλες για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:45

67': Μακρινό σουτ του Καλτσά, εύκολα ο Πασχαλάκης.

18:43

64': Κουλιμπαλί αντί Βούρου για τον Λεβαδειακό.

18:41

62': Στη θέση του Μπέριου ο Μαμπουλού για τον ΠΑΣ.

18:40

61': Ο Ακόστα εκτελεί φάουλ, η μπάλα βρίσκει στον Μιχαήλ και καταλήγει στην αγκαλιά του Ναμάσκο.

18:39

Αναγκασμένοι να ρισκάρουν πλέον οι φιλοξενούμενοι.

18:36

Ο Μιλιάζες σημαδεύει τη δεξιά γωνιά του Πασχαλάκη, ο οποίος πέφτει από την άλλη.

18:36

57': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:35

56': Κίτρινη στον Κούτρη.

18:35

56': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Ο Τόνι Σίλβα σταματά το τρέξιμό του, ο Κούτρης πέφτει πάνω του και ο Σιδηρόπουλος κρίνει ότι υπάρχει παράβαση.

18:33

54': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

18:32

54': Ο Κούτρης βγάζει τη σέντρα, ο Γιάκος κάνει από καλό σημείο σουτ και η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:28

50': Ο Κόντε μπαίνει στην περιοχή, αλλά έχει ανοίξει αρκετά την μπάλα και τον προλαβαίνει ο Ναμάσκο.

18:24

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο με σημαντική καθυστέρηση.

18:22

18:16

Η βροχή συνεχίζεται στη Λιβαδειά και κάνει πιο βαρύ τον αγωνιστικό χώρο. Ωστόσο, ακόμη είναι σε καλή κατάσταση.

18:06

18:05

Στο έδαφος ο Καλτσάς, που διαμαρτύρεται ότι δέχτηκε αγκωνιά.

18:03

18:03

45'+1: Κίτρινη στον Βούρο.

18:02

45': Ο Ζάιρο μπαίνει στην περιοχή και δίνει στον Κόντε και το βολέ του τελευταίου είναι αδύναμο.

17:58

41': Κίτρινη στον Ναδάλες.

17:56

Δεν κόβει την μπάλα ο Κούτρης στον χώρο του κέντρου και έτσι ξεκινά αντεπίθεση. Ο Τόνι Σίλβα μπαίνει στην περιοχή, αδειάζει τον Ναδάλες και κάνει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι. Εκεί ο Μπέριος αντί να διώξει στέλνει την μπάλα πάνω στον Βασιλείου και από κόντρα εκείνη πηγαίνει στα δίχτυα.

17:56

39': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:55

Τραγουδούν οι φίλοι του ΠΑΣ, οι οποίοι έχουν κάνει αισθητή την παρουσία τους.

17:53

36': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Ακόστα και η μπάλα απομακρύνεται.

17:52

35': Μακρινό σουτ του Λίλα, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

17:49

32': Γιάκος αντί Βιδάλ για τον ΠΑΣ. Εκνευρισμένος ο δεύτερος για τη γρήγορη αλλαγή του.

17:48

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα ο Λεβαδειακός.

17:45

28': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

17:41

Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ, ο Νιας κάνει κακή απομάκρυνση και ο Κόντε με φοβερό σουτ στην κίνηση κάνει το 0-1. Εντυπωσιακό γκολ από τον Ισπανό επιθετικό.

17:40

23': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:37

20': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Βασιλείου σπάει για τον Γιακουμάκη και εκείνος με διαγώνιο σουτ δεν βρίσκει στόχο για λίγο.

17:35

18': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Βασιλείου με πλάτη στην εστία κοντρολάρει, κάνει και ένα σουτ και στέλνει λίγο έξω την μπάλα.

17:34

Ανεβάζουν στροφές οι φιλοξενούμενοι.

17:30

13': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! Ο Ακόστα εκτελεί φάουλ, ο Μπέριος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει στο πάνω μέρος της οριζόντιας δοκού.

17:27

Με ασθενοφόρο θα πάει κατευθείαν στο νοσοκομείο ο άτυχος παίκτης των Βοιωτών.

17:27

9': Βασιλείου αντί Καραμπουέ για τον Λεβαδειακό.

17:24

7': Πέφτει άτσαλα στο έδαφος ο Καραμπουέ. Προσωρινή διακοπή.

17:22

Αρκετά τα λάθη στα πρώτα λεπτά.

17:18

17:15

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:11

Ζωντανοί στο κόλπο της πεντάδας θέλουν να μείνουν οι Ηπειρώτες και αυτό θα γίνει μόνο με διπλό.

17:07

Στον βαθμολογικό βυθό βρίσκονται οι Βοιωτοί, οι οποίοι αναζητούν βαθμούς για να ξεκολλήσουν από εκεί.

17:04

Καίγονται για βαθμούς οι δύο ομάδες και χαρακτηριστικό είναι ότι δεν ανακοίνωσαν καν αποστολή! Τρικ που συνηθίζουν να κάνουν κυρίως στη Β' Εθνική.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ναμάσκο, Βούρος, Ουόν, Καραχάλιος, Μιλιάζες, Νιάς, Καλτσάς, Μαχαίρας, Καραμπουέ, Τόνι Σίλβα, Γιακουμάκης
Αναπ: Μοσχονάς, Τριποτσέρης, Μεντί, Κουλιμπαλί, Ζεζίνιο, Λάτσιο, Βασιλείου
Πασχαλάκης, Ναδάλες, Τζημόπουλος, Μπέριος, Μιχαήλ, Κούτρης, Λίλα, Ακόστα, Ζάιρο, Βιδάλ, Κόντε
Αναπ: Περιστερίδης, Κοζορώνης, Σκόνδρας, Γιάκος, Κοροβέσης, Μαμπουλού, Γαρουφαλιάς
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Φωτόπουλος (Αθηνών) 4ος: Τίκας (Καρδίτσας)