0
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Χωρίς να φορτσάρει και πιο δύσκολα από ό,τι δείχνει το τελικό σκορ, η ΑΕΚ πήρε αυτό που ήθελε απέναντι στην ΑΕΛ. Επιστροφή στη δράση με γκολ για Τσιγκρίνσκι και Αλμέιδα.

16:53

Λήξη του ματς! 3-0.

16:50

Όμορφη πάσα του Αϊντάρεβιτς, ο Αλμέιδα βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της ΑΕΛ και κάνει με ψηλοκρεμαστό σουτ το 3-0.

16:50

90’+1: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις

16:39

Ο Χριστοδουλόπουλος εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Τσιγκρίνσκι πηδά ψηλά και πιάνει την κεφαλιά κάνοντας το 2-0.

16:39

81': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:38

81': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ! Παράλληλη μπαλιά του Μάνταλου, ο αλμέιδα δεν προλαβαίνει για λίγο να βάλει το πόδι του, κόρνερ η μπάλα.

16:34

77': Εκτελείται και αυτό και περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:33

76': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Αποφέρει νέο κόρνερ.

16:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Ρέγες.

16:31

73': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ρέγες στη θέση του Ικάουνιεκς.

16:30

72': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:29

72': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ! Ο Αβραάμ πιάνει ωραίο σουτ έξω από την περιοχή, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Ανέστης.

16:28

70': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αλμέιδα στη θέση του Πέκχαρτ.