Λήξη αναμέτρησης, έμειναν στο 0-0 οι δύο ομάδες.

19:04

19:03

90+1: Κίτρινη στον Παμλίδη.

19:02

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα φτάνει στον Παπαδόπουλο, εκείνος κάνει γυριστό και ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

19:01

87': Ο Μουνιός σουτάρει από μέσα δεξιά και η μπάλα φεύγει εκτός.

18:57

84': Μουνιός αντί Ρόσα για τον Παναιτωλικό.

18:55

83': Αντί του Γκόμες ο Γεωργίου για την Κέρκυρα.

18:54

82': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Δυνατό διαγώνιο σουτ του Λόπες από μέσα δεξιά, αποκρούει ο Κουτζαβασίλης.

18:51

79': Αυτό εκτελείται και η κεφαλιά του Ιωάννου περνά εκτός.

18:51

78': Ο Ντουαλά από μακριά δοκιμάζει με τη μία το πόδι του και ο Κυριακίδης παραχωρεί κόρνερ..

18:48

75': Κίτρινη στον Ντιμιτρόφσκι.

18:45

73': Κάκιστο σουτ από τον Ρέι εκτός περιοχής.

18:44

72': Μακρινό σουτ του Ιωάννου, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

18:43

71': Κίτρινη στον Μπράβο.

18:40

68': Ντουαλά αντί Κέβιν Ντιόγκο για την Κέρκυρα.

18:37

Έντονες διαμαρτυρίες από τον πάγκο του Παναιτωλικού για ένα φάουλ.

18:33

61': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Παπαδόπουλος δίνει στον Ρόσα, εκείνος μπαίνει περιοχή, κάνει και το σουτ και αποκρούει ο Κουτζαβασίλης.

18:32

60': Παμλίδης αντί Κόντου για την Κέρκυρα.

18:31

58': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το εκτελεί ο Κόντος και ο Κυριακίδης διώχνει με γροθιές.

18:28

Πιο σίγουρες μεταβιβάσεις ζητά ο Χάβος.

18:26

54': Ο Ρόσα εκτελεί απευθείας φάουλ και η μπάλα φεύγει εκτός.

18:21

49': Σέντρα από τον Τσοκάνη, κεφαλιά του Παπαδόπουλου και λίγο άουτ η μπάλα.

18:19

47': Σουτ εκτός περιοχής του Κόντου, άουτ η μπάλα.

18:18

46': Ροντρίγκες και Μπράβο μπαίνουν, Χαντάκιας και Πάουλο βγαίνουν για τον Παναιτωλικό.