2
16:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:53

Ακόμα ένα τρίποντο για τον Απόλλωνα, που ζορίστηκε, αλλά βρήκε λύση και έτσι παραμένει πρώτος στη βαθμολογία της Β' Εθνικής με 46 βαθμούς. Πάλεψε... αλλά η Καλλιθέα. Το ματς πάντως, σε γενικές γραμμές κύλησε, όπως ακριβώς το περιμέναμε...

16:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης 1-2.

16:49

90'+3: Γέμισμα Πάτα από το κέντρο, δεν ανησυχεί ο Χιώτης.

16:48

90'+2: Σουτ Μπέλη έξω από την περιοχή, άουτ.

16:48

90'+2: Οφσάιντ ο Πετρόπουλος, σωστή υπόδειξη.

16:46

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσων.

16:44

88': Κίτρινη στον Περογαμβράκη (γιατί έβγαλε τη φανέλα στους πανηγυρισμούς).

16:43

Σέντρα Κονέ από τα δεξιά και ο Περογαμβράκης με το στήθος, όπως πάει να πάρει την κεφαλιά από το ύψος του δεύτερου δοκαριού στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, εντελώς μόνος, 1-2.

16:43

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:41

85': Κίτρινη στον Πετρόπουλο.

16:39

83': Σουτ Περογαμβράκη από τα αριστερά, κοντράρει η μπάλα στον Διαμαντόπουλο, είναι στη σωστή θέση και μπλοκάρει ο Μιχελής.

16:37

Έχει χτυπήσει ο Μιχελής, μικρή διακοπή. Σηκώνεται στο λεπτό ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων.

16:36

80': Οφσάιντ ο Κρεββατάς, σωστή υπόδειξη.

16:35

79': Τρίτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα απο τον Άκη Μάντζιο. Ο Περογάμβράκης αντί του Αλμπάνη, ο οποίος τραυματίστηκε στην προηγούμενη φάση.

16:34

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγλές της Καλλιθέα ο Νίκος Κουρμπανάς. Ο Γιαγκουδάκης αντί του Σταματάκου.

16:32

76': Οφσάιντ ο Τσίπρας, πρέπει να ήταν.

16:31

75': Διαγώνιο συρτό σουτ Πετρόπουλου από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

16:31

75': Ο Μπέλης βλέπει εκτός θέσεις τον Χιώτη και επιχειρεί το σουτ λίγο κάτω από τη γραμμή της μεσαίας γραμμής, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:29

73': Κίτρινη στον Λεβέντη (για διαμαρτυρία).

16:27

Μικρή διακοπή καθώς χτύπησαν σε εναέρια μονομαχία Τσώνης και Διαμαντόπουλος...

16:25

69': Δύο αλλαγές μαζί ο Απόλλων Σμύρνης. Ο Μπαρμπόσα αντί του Ρομάνο και ο Πετρόπουλος αντί του Σιατραβάνη.

16:23

67': Κίτρινη στον Γκίνη.

16:23

67': Φάουλ για την Καλλιθέα από τα δεξιά με τον Μπέλη, κεφαλιά υό πίεση Γκίνη, δεν έχει πρόβλημα ο Χιώτης.

16:22

Ετοιμάζει Πετρόπουλο ο Μάντζιος...

16:21

65': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Γκίνη αντί του Κατσικογιάννη.

16:20

64': Οφσάιντ ο Ρομάνο, σωστή υπόδειξη.

16:19

Φάουλ για την Καλλιθέα από τα αριστερά και τα 35 μέτρα. Απευθείας ο Μπέλης με φάλτσα, "κρεμά" τον Χιώτη και μέσα, 1-1.

16:19

63': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:17

61': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Ρομάνο από τα αριστερά, γυριστό Ντάσιου, άουτ.

16:16

60': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κρεββατάς στη θέση του Γουόρντεν.

16:14

58': Κίτρινη στον Ντάσιο.

16:05

49': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα δεξιά με τον Στεφάνοβιτς. Διώχνουν σε νέο οι Απολλωνιστές από την ίδια πλευρά και με τον ίδιο εκτελεστή, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης,

16:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.