0
21:14

Τελικό στα Πηγάδια, στο 0-0 Ξάνθη και Εργοτέλης!

21:14

90+4': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντιέ, άουτ η μπαλα

21:12

90+3': Με δέκα ο Εργοτέλης, δεύτερη κίτρινη στον Πίτσο

21:09

90+1': Τέσσερα τα επιπλέον λεπτά των καθυστερήσεων

21:06

87': Ο Μπουχαλάκης παίρνει την θέση του Μπαντιμπανγκά

21:04

Ισοπαλία και στα... δοκάρια πλέον στα Πηγάδια

21:03

84': Ο Βάλλας έπιασε την κεφαλιά, ωστόσο η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι

21:03

Δοκάρι για την Ξάνθη

21:03

82': Ο Γούτας βρέθηκε μέσα στην περιοχή, ωστόσο δεν έπιασε όπως θα ήθελε το σουτ και έχασε καλή ευκαιρία

21:01

80': Κίτρινη κάρτα και στον Κοζορώνη

20:59

80': Τελευταίο δεκάλεπτο στα Πηγάδια, με τις δύο ομάδες να ψάχνουν το γκολ τη νίκης

20:56

77': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τους ακρίτες. Ο Μάνταλος αποχωρεί και ο Τριάδης περνάει στην θέση του

20:53

74': Κάρτα στον Μάνταλο

20:51

Το 0-0 παραμένει στα Πηγάδια

20:51

Άτυχος ο Εργοτέλης, αγγίζει το γκολ...

20:51

71': Ο Χαντί βρήκε τον Μπαντιμπανγκά, αυτός σούταρε δυνατά, ωστόσο η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι

20:50

Δοκάρι για τον Εργοτέλη

20:48

70': Αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Στην θέση του Μπαμπάμ ο Ρομάνο

20:45

66': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Έξω ο Μπέρτος, μέσα ο Μπαξεβανίδης

20:44

65': Κάρτα στον Μπαμπάμ

20:42

62': Νέα ευκαιρία για την Ξάνθη, αυτή την φορά με τον Κάλβο, ο οποίος σούταρε άσχημα από καλή θέση

20:40

Αξιόλογη στιγμή για την Ξάνθη που προσπαθεί να αντιδράσει μετά το καλό ξεκίνημα που είχε στην επανάληψη ο Εργοτέλης

20:40

61': Εκτέλεση φάουλ από τον Κάλβο, ο Σολάρι πιάνει μια κεφαλιά,λίγο άουτ η μπάλα

20:37

58': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, έξω ο Μαρσελίνιο μέσα ο Κάλβο

20:34

55': Κάρτα στον Μαρσελίνιο

20:33

54': Λίγο έξω το σουτ του Μπαμπάμ. Προσπαθεί να ανέβει ο Εργοτέλης και να πιέσει την Ξάνθη...

20:31

52': Μπλοκάρει σταθερά και χωρίς πρόβλημα ο Τσέμα ένα σουτ του Αναστασάκου

20:29

Για σκληρό μαρκάρισμα στον Καρντόζο...

20:28

49': Κάρτα στον Παΐτο

20:28

49': Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Ξάνθης, ο Παΐτο πρόλαβε και έδιωξε πριν ο Μπαντιμπανγκά σουτάρει

20:27

48': Πρώτο σουτ στην επανάληψη, το έκανε ο Μαρίν, άουτ η μπάλα...

20:24

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

20:22

Επιστρέφουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την έναρξη της επανάληψης

20:07

Ημίχρονο στα Πηγάδια, στο 0-0 η Ξάνθη με τον Εργοτέλη

20:06

Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων

20:04

44': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Ρέντζας αποχωρεί και μπαίνει στην θέση του ο Γιοβάνοβιτς

20:03

43': Νέα καλή στιγμή για τους Ακρίτες με κεφαλιά του Σολάρι, ο Αθανασίου έδιωξε δύσκολα

20:02

42': Ευκαιρία για την Ξάνθη! Αφού απέφυγε Ρέντζα και Σαρρή ο Μαρσελίνιο μπήκε στην περιοχή αλλά σέντρα-σουτ έφυγε πλάγιο.

20:01

40': Νέα κίτρινη για τον Εργοτέλη. Αυτή την φορά την βλέπει ο Πίτσος...

19:59

38': Κάρτα στον Τζανακάκη

19:54

Ο Εργοτέλης δεν έχει πατήσει με αξιώσεις την περιοχή της Ξάνθης, αντίθετα με τους Ακρίτες που έχουν χάσει αρκετές ευκαιρίες

19:53

32': Δυνατό σουτ του Αναστασάκου, καμία τύχη...

19:51

31': Κάρτα στον Ντιέ για μαρκάρισμα στον Μπαμπάμ

19:47

26': Μετά από σέντρα του Μαρσελίνιο, ο Σολάρι θα πιάσει την κεφαλιά, όμως θα στείλει την μπάλα άουτ

19:43

Προσπαθεί στα τελευταία λεπτά να βγει από το... καβούκι του ο Εργοτέλης και να ισορροπήσει το ματς

19:41

21': Ο Μπαμπάμ δοκίμασε τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, άουτ η μπάλα

19:40

19: Ο Τσέμα μπλοκάρει σταθερά το σουτ του Τζανακάκη. Πρώτη προσπάθεια για τον Εργοτέλη

19:35

15': Πρώτο τέταρτο στο ματς και η Ξάνθη έχει κυκλοφορία της μπάλας και είναι καλύτερη

19:30

10': Νέα μεγάλη φάση για την Ξάνθη! Λίγο έξω από το δεξί κάθετο δοκάρι του Αθανασίου η μπάλα, μετά από προσπάθεια του Γούτα

19:29

9': Κάρτα στον Σαρρή για δυντό μαρκάρισμα στον Μάνταλο

19:27

7': Πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο ματς για την Ξάνθη, με τον Σολάρι να πλασάρει άουτ από εξαιρετική θέση

19:25

5': Αναγνωριστικό παιχνίδι σε αυτά τα πρώτα λεπτά, δίχως κάτι το ιδιαίτερο

19:21

1': Σέντρα στο παιχνίδι

19:18

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, όλα έτοιμα για την σέντρα

19:17

Με μικρή καθυστέρηση θα αρχίσει το ματς στα Πηγάδια αφού καθυστέρησαν να βγουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες και οι διαιτητές