2
16:49

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:48

Η Λαμία φτάνει σε ακόμη μία σπουδαία νίκη με σκορ 2-0 κόντρα στην Αναγέννηση. Το τελικό αποτέλεσμα κρίνεται δίκαιο με βάση την εικόνα του αγώνα.

16:48

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:47

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Μάιγκα

16:46

90+3': Σε θέση οφσάιντ ο Βασιλόγιαννης

16:43

+4' καθυστερήσεων

16:42

89': Κίτρινη κάρτα στον Μπλέντι

16:42

88': Κίτρινη κάρτα στον Σμίλτο

16:40

86': Διαδικαστικού χαρακτήρα αποδεικνύονται τα τελευταία λεπτά.

16:33

79': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αυγενικού αντικαθιστά τον Τζόκιτς.

16:32

79': Κίτρινη κάρτα στον Όμο

16:27

34% - 66% η κατοχή μπάλας

16:25

71': Κοντρόλ και βολέ του Τζέκου πάνω στον Πίτκα.

16:24

71': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τσούκαλος αντικαθιστά τον εξαιρετικό Μπλάζιτς.

16:24

70': Κίτρινη κάρτα στον Μπλάζιτς

16:23

3(2) - 10(3) οι τελικές μέχρι στιγμής στο ματς.

16:23

69': Εκτέλεση φάουλ του Κρητικού πάνω από το κεφάλι του Μπλάζιτς δίπλα από το δεξί δοκάρι του Πίτκα.

16:21

68': Απίστευτο και όμως αληθινό. Ο Μυργιώτης αντικαθιστά τον επίσης τραυματία Δημόπουλο για την Καρδίτσα.

16:18

Ο επιθετικός της Λαμίας φτάνει τα 6 γκολ σε 13 συμμετοχές!

16:17

63': ΓΚΟΛ! Ο Ντουρμισάι πλασάρει απέναντι από τον Κουτσόπουλο για το 0-2! Όλα ξεκινούν από κάθετη πάσα - ασίστ του Μπλάζιτς.

16:16

62': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Ντιατά αντικαθιστά τον τραυματία Χαλκιαδάκη.

16:09

Είναι το 8ο γκολ σε 16 συμμετοχές για τον μεσοεπιθετικό της Λαμίας. Όλα ξεκίνησαν από πάσα του Μπλάζιτς!

16:08

55': ΓΚΟΟΟΛ για τη Λαμία! Ο Ρότσα στρώνει για τον Βασιλόγιαννη που σουτάρει στην αριστερή γωνία του Κουτσόπουλου!

16:07

53': Επικίνδυνο γύρισμα του Βουκομάνοβιτς από δεξιά, περνά από όλους και καταλήγει στα πλάγιο άουτ.

16:06

53': Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί από αριστερά, διώχνει ο Δημόπουλος. Στη συνέχεια ακολουθεί άτσαλο σουτ του Κοτσώνη, άουτ.

16:05

52': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά με τον Βασιλόγιαννη σε νέο κόρνερ ο Μάιγκα.

16:05

52': Τραυματισμός για τον Ζδράβο που αποχωρεί τραυματίας εξαιτίας του αγωνιστικού χώρου. Ο Βουκομάνοβιτς περνά στο ματς ως κεντρικός χαφ με τον Καραγιάννη να μετατοπίζεται σε ρόλο δεξιού μπακ.

15:59

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

15:59

46': Πρώτη αλλαγή στο ματς είναι για τη Λαμία. Ο Ρότσα περνά στη θέση του Καραγιάννη.

15:45

45+2': Λήξη στο α' ημίχρονο!

15:43

45+1': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά με τον Μπλάζιτς. Ο Καραγιάννης θα κάνει άστοχο σουτ.

15:43

+2' καθυστερήσεων

15:43

45': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά και οι γηπεδούχοι απομακρύνουν σε νέο κόρνερ.

15:36

38': Ακυρωθέν γκολ για τη Λαμία με τον Ντουρμισάι να υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ σε μία πολύ οριακή φάση, όπου στα δύο ριπλέι που είδαμε φαίνεται να βρίσκεται στην ίδια ευθεία με τους αμυνόμενους της ΑΣΑ.

15:30

32': Μακρινό σουτ του Όμο, άουτ.