Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:56

Θερμό χειροκρότημα από 2.000 οπαδούς των γηπεδούχων.

16:55

Η Σπάρτη αντιστάθηκε στον Άρη και δικαιώθηκε αποσπώντας έναν βαθμό με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0.

16:55

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:51

+3' καθυστερήσεων

16:51

90+1': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τη Σπάρτη. Στη θέση του Μπουντόπουλου περνά ο Κατσίκης.

16:47

86': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Ανάκογλου αντικαθιστά τον Πίτου Γκαρσία.

16:45

84': Ο Μπουντόπουλος εκτελεί με τον Γιαννίτδση να παίρνει την κεφαλιά και τον Ταυλαρίδη να παραχωρεί νέο κόρνερ. Στη συνέχεια υποδεικνύεται επιθετικό φάουλ του Αναστασάκου στον Ταυλαρίδη.

16:44

83': Ευκαιρία για τη Σπάρτη! Κόρνερ παραχωρεί ο Διούδης σε βοκλέ του Μουζακίτη.

16:41

80': Σε θέση οφσάιντ ο Ίλιτς σε μία σωστή υπόδειξη.

16:40

79': Σουτ του Μπούρμπου από τα 35 μέτρα περίπου, άουτ.

16:36

76': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη! Ο Μπουντόπουλος μπαίνει επικίνδυνα από δεξιά στην περιοχή του Άρη και σουτάρει για να διώξει ο Διούδης!

16:34

73': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη που ανατρέπει τον Μουζακίτη.

16:32

71': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μουζακίτης αντικαθιστά τον Ηλιόπουλο.

16:30

69': Κίτρινη κάρτα στον Σιώπη για εξαιρετικά άτσαλο μαρκάρισμα πάνω στον Ντούνη.

16:29

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης περνά στο ματς αντί του Μιλούνοβιτς.

16:25

64': Ο Φράγκος ελίσσεται και εξαπολύει άστοχο σουτ εκτός περιοχής.

16:25

63': Κίτρινη κάρτα στον Αναστασάκο.

16:23

62': Ξαφνικό βολέ του Ηλιόπουλου, άουτ.

16:22

Περίπου 2.000 θεατές βρίσκονται στις κερκίδες του Δημοτικού Σταδίου Σπάρτης.

16:21

60': Εκτέλεσε φάουλο του Μπουντόπουλου "καθαρίζει"¨ο Διούδης με σωστή έξοδο.

16:19

58': Σε θέση οφσάιντ ο Ίλιτς σε μία μάλλον λανθασμένη απόφαση όπως είδαμε από την πρώτη επαναληπτική προβολή.

16:12

52': Κόρνερ για τον Άρη από αριστερά δεν αποφέρει το παραμικρό αποτέλεσμα.

16:11

50': Ο Φράγκος επιχειρεί λόμπα λίγα μέτρα πάνω από τη μεσαία γραμμή, άουτ.

16:09

Σε ρόλο δεξιού εξτρέμ μετατοπίστηκε ο Μιλούνοβιτς αφότου πέρασε ο Ντούνης στο ματς.

16:07

47': Κίτρινη κάρτα στον Μπανούση που "κλάδεψε" από πίσω τον Ντούνη.

16:06

Η Σπάρτη συμπληρώνει 450 λεπτά ανέπαφης εστίας σε εντός έδρας αγώνες. Για τελευταία φορά δέχθηκε γκολ στο ισόπαλο 1-1 με την Καλλονή.

16:06

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

16:06

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης αντικαθιστά τον Μπαργκάν.

15:50

3(2) - 5(3) οι τελικές

43% - 57% η κατοχή μπάλας

15:50

45+1': Ημίχρονο στο Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης!

15:48

+1' καθυστερήσεων

15:47

44': Κόρνερ για τον Άρη με τον Τάτο από δεξιά. Οι γηπεδούχοι διώχνουν σε νέο κόρνερ από αριστερά που δεν αποφέρει αποτέλεσμα.

15:46

Ο Σιώπης πέρασε σε ρόλο αριστερού μπακ με τον Αναστασόπουλο να οπισθοχωρεί ως δεξιός μπακ για τη Σπάρτη. Καθήκοντα κεντρικού χαφ αναλαμβάνει ο νεοεισελθών Οικονομόπουλος δίπλα στον Μπανούση.

15:45

41': Ο Καράμπελας πατά περιοχή από αριστερά και γυρίζει χαμηλά προς την περιοχή του Μελίσσα για να διώξουν οι γηπεδούχοι.

15:44

39': Πρώτη αναγκαστική αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Οικονομόπουλος θα αντικαταστήσει τον τραυματία Παπαχρήστο.

15:44

39': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο για διαμαρτυρία.

15:41

37': Καλή στιγμή για τη Σπάρτη. Ο Διούδης κάνει γρήγορη έξοδο περιορίζοντας τον Ηλιόπουλο που πλάσαρε άτσαλα για να διώξουν οι αμυνόμενοι του Άρη.

15:37

Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Παπαχρήστος που "σφίγγει τα δόντια" μέχρι το τέλος του ημιχρόνου, πιθανότατα.

15:36

33': Κίτρινη κάρτα στον Ούγκο Σόουζα για σκληρό μαρκάρισμα στον Φράγκο που ανατρέπεται σε μία σωστή υπόδειξη.

15:35

32': Εκτέλεση φάουλ του Τάτου από δεξιά, διώχνει και πάλι ο Μελίσσας.

15:35

31': Εκτέλεση κόρνερ για τον Άρη από δεξιά με τον Τάτο, διώχνει ξανά ο Μιλούνοβιτς σε νέο κόρνερ!

15:34

30': Απίστευτη φάση για τον Άρη! Ο Μελίσσας αποκρούει πρώτα κεφαλιά του Μιλούνοβιτς και αμέσα μετά σουτ του Μπαργκάν!

15:33

29': Καλή στιγμή για τη Σπάρτη! Ωραίο σουτ του Μπουντόπουλου εκτός περιοχής με τον Διούδη να μαζεύει στην αριστερή του γωνία.

15:32

28': Εκτέλεση φάουλ του Τάτου, καμία απειλή για τον Μελίσσα.

15:29

26': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Καράμπελας σεντράρει από αριστερά και ο Μιλούνοβιτς παίρνει την κεφαλιά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!