16:53

16:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναιγιάλειο με 1-0.

16:51

90'+4: Ένταση ανάμεσα σε Μπαλμποα και Παπαδόπουλο, οι οποίοι παίρνουν κίτρινη.

16:48

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

86': Στη θέση του Κρητικού ο Παπαδόπουλος για τον Παναιγιάλειο.

16:42

85': Κίτρινη στον Ρότα.

16:41

Πιέζουν όσο μπορούν τα Τρίκαλα, τα οποία κατά κύριο λόγο παίζουν με γεμίσματα.

16:37

Έχουν οπισθοχωρήσει οι "μελανόλευκοι".

16:34

Άναρχα παίζουν οι φιλοξενούμενοι.

16:31

74': Κίτρινη στον Λαμπάκη.

16:30

73': Στεφάνοβιτς αντί Αρναρέλλη για τα Τρίκαλα. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Βοσνιάδης.

16:27

70': Ο Ρότα μπαίνει στην περιοχή, αλλά κάνει ένα δυνατό σουτ και ο Αποστολίδης μπλοκάρει.

16:24

67': Ιβάνκο αντί Τσιλιγκίρη για τον Παναιγιάλειο.

16:21

64': Ο Λαμπάκης εκτελεί φάουλ και προ του Κουσκουνά παρεμβαίνει ο Ρότα.

16:17

Έχουν την πρωτοβουλία τα Τρίκαλα, αλλά είναι φλύαρα.

16:13

Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο το πρώτο δεκάλεπτο του δεύτερου ημιχρόνου.

16:09

51': Κίτρινη στον Μωυσίδη.

16:05

46': Μπαϊκαρά αντί Γιαννιτσάνη για τα Τρίκαλα.

16:04

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:44

Στο έδαφος Μουμίν και Μπούζας, προσωρινή διακοπή.

15:42

Φλερτάρει με την αποβολή ο Κρητικός, ο οποίος μπήκε δυνατά σε μία μονομαχία.

15:41

41': Νέο κόρνερ για τα Τρίκαλα. Και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:37

37': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Ρομπέρ και διώχνει ο Μωυσίδης.

15:32

Έχουν πάρει μέτρα στο γήπεδο τα Τρίκαλα.

15:27

27': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Αρναρέλλης, δεν ανησυχεί ο Γκαραβέλης.

15:25

25': Μπαλμπόα αντί του τραυματία Ριζογιάννη για τα Τρίκαλα.

15:22

23': Κίτρινες σε Βέρτζο και Κρητικό που είχαν αψιμαχία μεταξύ τους. Έντονες διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων, οι οποίοι ζητούσαν αποβολή του σκόρερ του αγώνα.