2
19:10

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:10

Στους 32 βαθμούς φτάνει ο Πλατανιάς κερδίζοντας με 2-1 του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο.

19:09

90+5': Τέλος του αγώνα

19:06

90+1': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Μαρκόβσκι να παίρνει την κεφαλιά, άουτ σε εκτέλεση του Ρέι.

19:05

+4' καθυστερήσεων

19:03

89': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντεβέσα αντικαθιστά τον Γιορέντε.

19:02

88': Δεξί βολέ του Ρόσα, άουτ.

19:01

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μαραγκός αντικαθιστά τον Στανισάβλιεβιτς.

18:59

84': Από μία κίτρινη σε Σίγκνεβιτς και Κουτρομάνο.

18:58

83': Σουτ του Ρόσα στα σώματα και η μπάλα καταλήγει σε κόρνερ.

18:56

81': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό Ο Άλβαρο Ρέι περνά από τέσσερις παίκτες του Πλατανιά και πλασάρει ψύχραιμα στην αριστερή γωνία του Σωτηρίου για το 1-2!

18:51

76': Κίτρινη κάρτα στον Γιορέντε για σκληρό φάουλ στον Κουτρομάνο.

18:49

75': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Μανούσου περνά ο Αποστολόπουλος.

18:49

74': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος αντικαθιστά τον Κλέσιο.

18:47

72': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Ρόσα.

18:44

69': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Ντιέγκο Λόπες περνά ο Δημήτρης Παπαδόπουλος.

18:43

68': Κόρνερ για τον Πλατανιά από τον Γιορέντε με τον Σίγκνεβιτς να παίρνει την κεφαλιά άουτ.

18:40

66': Δυνατό σουτ του Σίγκνεβιτς πάνω στον Κυριακίδη.

18:40

65': 14(5) - 4(2) οι τελικές

Κόρνερ: 5-4

18:39

64': Εκτέλεση φάουλ του Μάρκος Πάουλο, απελπιστικά άουτ.

18:38

64': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα για φάουλ στον Μαρκόβσκι.

18:37

63': Σουτ του Μάρκος Πάουλο εκτός περιοχής πάνω στον Σωτηρίου.

18:35

60': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Γιορέντε εκτελεί πάνω στον Κλέσιο που παραχωρεί πλάγιο άουτ.

18:33

58': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Φεντερίκο Μπράβο περνά ο Άλβαρο Ρέι. Αμφότεροι έκαναν ντεμπούτο στη Σούπερ Λίγκα.

18:30

55': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά με κεφαλιά του Καρυπίδη έπειτα από εκτέλεση του Γιορέντε! Ο Μανούσος πήρε την κεφαλιά - πάσα στο πρώτο δοκάρι!

18:30

55': Κόρνερ για τον Πλατανιά από αριστερά.

18:29

54': Νέο κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

18:28

53': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό! Ο Γιορέντε διώχνει πάνω στη γραμμή μετά την εκτέλεση του Φάρλεϊ Ρόσα και την προβολή του Χαντάκια.

18:22

48': Σε θέση οφσάιντ ο Μανούσος, εκτεθειμένος ο 29χρονος επιθετικός.

18:20

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο