4
16:25

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:24

Δίκαιο και εύκολο τρίποντο για τον πρωτοπόρο Απόλλωνα Σμύρνης επί του ΑΟΧ, οι νικητές έφτασαν τους 40 βαθμούς.

16:23

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Χανιά - Απόλλων Σμύρνης 1-4.

16:20

Πανηγυρίζουν και τραγουδούν οι 15 περίπου εκδρομείς φίλοι του Απόλλωνα Σμύρνης, στην ίδια εξεδρα και οι ιδιοκτήτες της "κυανόλευκης" ΠΑΕ, πατερας και γιος Μονεμβασιώτης...

16:20

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων....

16:20

90': Κίτρινη στον Βαλεριάνο (την επιδιώξε).

16:19

89': Κίτρινη στον Λάσκαρη.

16:17

88': Τρίτη αλλαγή και για τα Χανιά από τον Σάκη Παπαβασιλείου. Ο Μούδιος αντί του Φουρλάνου.

16:16

Σέντρα Αποστολόπουλου από τα δεξιά, η μπάλα κάνει γκελ, ο Ταΐρης δεν βρίσκει την μπάλα και ο Σταματής με σχεδόν εξ επαφής πλασέ μειώνει σε 1-4

16:16

87': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:15

86': Σουτ Λάσκαρη από τα δεξιά και εκτός εριοχή, αρκετά μέτρα μακριά από την εστία του Απόλλωνα.

16:14

85': Ο Μπαρμπόσα έβγαλε τη σέντρα από τα αριστερά αλλάζοντας παιχνίδι, ο Πάνος επιχειρεί το μονοκόμματο σουτ από θέση μέσα δεξιά, κάνει το τσαφ και άουτ...

16:13

84': Σουτ Τσουκάνη από θέση έξω αριστερά, πέφτει στη δεξιά του γωνία και μπλοκάρει ο Ταΐρης.

16:12

83': Κόρνερ για τα Χανιά με τον Τσουκάνη από τα δεξιά, μαζεύει εύκολα ο Ταΐρης.

16:11

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Άκης Μάντζιος για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Κρητικός αντί του Κονέ.

16:10

81': Οφσάιντ ο Σταματής, σωστή υπόδειξη.

16:07

Σέντρα Περογαμβράκη από τα αριστερά, κεφαλιά Μπαρμπόσα από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, που είναι εντελώς μόνος και 0-4.

16:07

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:06

77': Οφσάιντ ο Βανκεβάι, σωστή υπόδειξη, αν και οριακή.

16:06

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπαρμπόσα στη θέση του Σιατραβάνη.

16:04

74': Σέντρα-σουτ Τσουκάνη από πολύ πλάγια και αριστερά, άουτ.

16:02

Ο Κονέ βγάζει την κάθετη από τη μεσαία γραμμή στον Σιατραβάνη, που βγαίνει από κανονική θέση (δεν υπάρχει οφσάιντ), μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει Αθανασίου και 0-3.

16:02

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:01

Ο Κονέ βρίσκει τον Περογαμβράκη, μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, δεν κάνει καλό πλασέ (έχει και πίεση από αμυντικό) μπροστά από τον Αθανασίου, πέφτει και μπλοκάρει ο γκολκίπερ του ΑΟΧ.

15:58

68': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Σιατραβάνη, διώχνουν οι αμυντικοί του ΑΟΧ.

15:57

67': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ. Εξαιρετικό σουτ Τσουκάνη από το ημικύκλιο, δύσκολα σε κόρνερ με εκτίναξει, πετώντας την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι ο Ταΐρης. Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Αποστολόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:54

65': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Περογαμβράκης στη θέση του Ρομάνο.

15:54

64': Καλοτραβηγμένο σουτ Δεληζήση έξω από την περιοχή, διώχνει ο Αθανασίου.

15:49

60': Κίτρινη στον Ντούμο.

15:48

59': Δύο αλλαγές μαζί για τα Χανιά. Ο Λάσκαρης αντί του Ηρακλή και ο Ντούμος αντί του Βαρούχα.

15:46

57': Κόρνερ για τα Χανιά με τον Βαρούχα από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι βγαίνει και μπλοκάρει ο Ταΐρης.

15:43

54': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Βαλεριάνο, περνά ανεκμετάλλευτο...

15:42

52': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Ρομάνο να εκτελεί πλασαριστα για τον Σιατραβάνη, χάνεται η μπάλα.

15:41

51': Μακρινό σουτ Σιατραβάχη, άουτ.