5
21:22

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:22

Εντυπωσιακοί οι "πράσινοι", έπιασαν με ματς παραπάνω τον Πανιώνιο στη δεύτερη θέση.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 5-0.

21:21

21:18

89': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

21:17

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

21:13

Ο Π. Βλαχοδήμος σεντράρει, ο Μπεργκ κάνει καρφωτή κεφαλιά και βλέπει τον Ντοναρούμα να του λέει εντυπωσιακά "όχι", και στη συνέχεια ο Μπουμάλ σκοράρει. Ήταν οφσάιντ ο Σουηδός και κακώς δεν υποδείχτηκε.

21:12

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:12

Υποτροπή στη θλάση που τον είχε ταλαιπωρήσει φαίνεται πως έχει ο Ίγκορ σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις.

21:11

82': Στη θέση του Κουρμπέλη ο Ρέις για τον Παναθηναϊκό. Χειροκροτήθηκε ο πρώτος από τους οπαδούς του Αστέρα.

21:07

Στο έδαφος ο Ιγκόρ, προσωρινή διακοπή.

21:03

73': Πίσπας αντί Κλωναρίδη για τον Παναθηναϊκό.

21:01

72': Σουτ στην κίνηση από τον Τσουκαλά, ο οποίος αστοχεί.

20:58

69': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μολέδο με μεγάλη μπαλιά βρίσκει τον Μπεργκ και εκείνος αστοχεί με λόμπα.

20:55

66': Ο Μπουμάλ εκτελεί κόρνερ, ο Μπεργκ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:55

65': Στη θέση του Μάσα ο Ιγκόρ για τον Αστέρα.

20:52

63': Από τη σέντρα του γηπέδου σουτάρει ο Μάσα και η μπάλα πάει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

20:47

58': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται και ο Κουλιμπαλί με κεφαλιά αστοχεί.

20:45

55': Κίτρινη στον Π. Βλαχοδήμο για θέατρο. Προσπάθησε να εκμαιεύσει πέναλτι.

20:42

52': Μακρινό σουτ του Τσουκαλά, αποκρούει ο Οδ. Βλαχοδήμος.

20:39

Αρκετά τα λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων.

20:35

46': Π. Βλαχοδήμος αντί Εμποκού για τον Παναθηναϊκό. Είχε νιώσει ενοχλήσεις ο Αφρικανός και θα προφυλαχτεί.

20:35

46': Τσιλιανίδης αντί Φαρίνια για τον Αστέρα.

20:35

20:35

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:17

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:14

43': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ δίνει στον Κλωναρίδη και εκείνος από μέσα δεξιά με διαγώνιο σουτ αστοχεί.

20:12

41': Μακρινό σουτ του Τσουκαλά, φεύγει εκτός η μπάλα.

20:10

Ο Εμποκού φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα από την πάσα του Κουρμπέλη και κάνει το 0-4.

20:10

39': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:07

36': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Ζέκα με κάθετη βρίσκει τον Μπεργκ, εκείνος προσπαθεί να κρεμάσει τον Ντοναρούμα και ο Ιταλός αποκρούει.

20:06

35': Ο Κλωναρίδης περνά τον Δημούτσο και στη συνέχεια αστοχεί με σουτ εκτός περιοχής.

20:05

34': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τσουκαλάς κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Κουτρουμπή και φεύγει ελάχιστα έξω. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

20:03

32': Κίτρινη στον Τσουκαλά.

20:02

Ο Εμποκού εκτελεί φάουλ, ο Μολέδο παίρνει από οριακή θέση την κεφαλιά και κάνει το 0-3.

20:02

30': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό!

20:01

30': Κίτρινη στον Γκαϊντούτσικ.

19:58

27': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπουμάλ κλέβει την μπάλα από το λάθος του Γιαννούλη, σουτάρει πριν πατήσει περιοχή και αστοχεί.

19:56

25': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ κάνει σουτ με τη μία ακριβώς έξω από την περιοχή και η μπάλα φεύγει άουτ.

19:54

23': Γκαϊντούτσικ αντί Χαμντανί για τον Αστέρα. Αναγκαστική η αλλαγή.

19:54

23': Καλό σουτ του Μάσα, εξίσου καλή και η επέμβαση του Βλαχοδύμου.

19:51

20': Μακρινό σουτ του Μάσα, ψηλά η μπάλα.

19:49

18': Μπαίνει στην περιοχή ο Εμποκού από αριστερά, κάνει και διαγώνιο σουτ και η μπάλα φεύγει εκτός κοντράροντας και στον Δημούτσο. Το κόρνερ εκτελείται και ο Κουλιμπαλί με σουτ αστοχεί.

19:48

17': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τσουκαλάς δίνει στον Καλτσά, εκείνος κάνει το γύρισμα και ο Μανιάς από ιδανική θέση αστοχεί. Φάνηκε να είναι εκτεθειμένος ο Καλτσάς, αλλά δεν σηκώθηκε το σημαιάκι.

19:47

Προσπαθεί να κοντρολάρει το ματς ο Παναθηναϊκός.

19:43

Έχει πολλά προβλήματα ο Αστέαρς, ο οποίος φαίνεται να δυσκολεύεται να ξεπεράσει το αρχικό... σοκ.

19:40

Νέα εξαιρετική κάθετη, αυτή τη φορά από τον Εμποκού, και ο Μπερκ από μέσα αριστερά με σκαφτό πλασέ κάνει το 0-2.

19:40

9': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!