1
16:56

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

16:55

Λιγότερο κακός και περισσότερο αποτελεσματικός ο Ατρόμητος από την Ξάνθη, νίκησε με 2-1 και με τον Σα Πίντο στον πάγκο συνεχίζει να ανεβαίνει.

16:54

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης.

16:54

90'+4: Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Καρασαλίδη.

16:53

90'+3: Κεφαλιά του Ορφανίδη μετά από σέντρα του Λισγάρα, μπλοκάρει εύκολα ο Γκορμπούνοφ.

16:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

87' Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Ντάουντα αντί του Κυριακίδη.

16:45

Ο Τόνσο βρίσκεται στην περιοχή μετά από πάσα του Κιβρακίδη, κατεβάζει υπέροχα την μπάλα και με εξαιρετικό σουτ την στέλνει πρώτα στο αριστερό δοκάρι και μετά στα δίχτυα, δίνοντας νέο προβάδισμα στον Ατρόμητο (2-1).

16:45

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:44

84' Tρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, αντί του Βασιλακάκη ο Λισγάρας.

16:41

81' Κίτρινη στον Καρασαλίδη.

16:39

79': Λε Ταλέκ αντί Πλατέλλα στη δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου.

16:38

78' Μακρινό σουτ του Πλατέλλα, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Ζίβκοβιτς.

16:36

76': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, ο Πιτσέλι αντί του Ντε Λούκας.

16:32

72' Κίτρινη στον Ορφανίδη.

16:32

72' Σουτ του Λημνιού από πλάγια θέση αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:29

69' Ο Γιουνές πέφτει μέσα στην περιοχή, ο Φυτανίδης ζητά τον λόγο από τον Τυνήσιο επειδή ζητά πέναλτι, νεύρα και από τον Γκορμπούνοφ, δεν υποδείχθηκε κάποια παράβαση.

16:28

68' Εκτελεί απευθείας ένα φάουλ ο Ούμπιντες, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

16:24

64': Μανιάτης αντί Μπάγκα για την πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου.

16:20

60': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, Τριάδης αντί Καμαρά.

16:17

57': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ, ο Γιουνές ευστοχεί από την άσπρη βούλα, ισοφαρίζουν οι ακρίτες (1-1).

16:16

56': Κίτρινη στον Γκορμπούνοφ.

16:15

55': Πέναλτι για την Ξάνθη για ανατροπή του Γιουνές από τον Γκορμπούνοφ. Αρχικά ο Γιουνές έκανε πλασέ και μετά ανατράπηκε από τον Γκορμπούνοφ, άργησε λίγο ο διαιτητής Παπαπέτρου να υποδείξει παράβαση.