3
23:55

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:54

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 3-0 για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος επί της ουσίας αποκλείεται από το πρώτο ματς. Πολύ κακός ο "Δικέφαλος του Βορρά" σήμερα. Αρκετοί παίκτες κατώτεροι των προσδοκιών, όπως και ο Βλάνταν Ίβιτς που χειρίστηκε λανθασμένα το ματς.

23:53

90'+2: Ωραία ενέργεια από τον Ουάρντα, κάνει και δυνατό σουτ και ο Φέρμαν αποκρούει.

23:52

23:51

Ο Μάιερ εκτελεί φάουλ, ο Γλύκος δεν διώχνει καλά και ο Χούντελααρ με σουτ στην κίνηση κάνει το 0-3.

23:50

90': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

23:50

89': Κίτρινη στον Βαρέλα. Χάνει και αυτός τη ρεβάνς.

23:46

85': Στη θέση του Αθανασιάδη ο Ουάρντα για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος κάνει ντεμπούτο.

23:45

84': Χούντελααρ αντί Μπούργκσταλερ για τη Σάλκε.

23:43

Ο Χέβεντες βγάζει σέντρα από τα δεξιά, ο Μάιερ πηδά εντελώς αμαρκάριστος και κάνει το 0-2. Κάθετη κίνηση από τον νεαρό Γερμανό, τον οποίο έχασαν εντελώς οι παίκτες του ΠΑΟΚ.

23:42

82': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

23:39

79': Αλλαγή για τη Σάλκε, Κονοπλιάνκα αντί Καλιτζούρι.

23:37

77': Πέδρο Ενρίκε αντί Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ.

23:32

Μονότονο πλέον το ματς. Ο ΠΑΟΚ κυκλοφορεί την μπάλα, η Σάλκε περιμένει χωρίς καμία διάθεση να πιέσει.

23:29

69': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ το εκτελεί και ο Φέρμαν μπλοκάρει εύκολα.

23:27

67': Κίτρινη στον Νάστασιτς.

23:25

Έχει παγώσει και η εξέδρα εδώ και ώρα. Δεν βοηθά, βέβαια, και η εικόνα των γηπεδούχων, οι οποίοι δεν κάνουν καν τελική.

23:21

Κλείνει τη Σάλκε στο μισό γήπεδο σταδιακά ο ΠΑΟΚ.

23:17

57': Κίτρινες σε Κολάζινατς και Μάτος. Εκτός φάσης κλωτσά ο δεύτερος και γλιτώνει την αποβολή. Χάνει με την κάρτα τη ρεβάνς.

23:16

55': Κάμπος αντί Μυστακίδη για τον ΠΑΟΚ.

23:13

Άθελά του χτυπά ο Μαλεζάς στο πρόσωπο τον Καλιτζούρι, ο οποίος μένει για λίγο στο έδαφος.

23:11

51': Κίτρινη στον Γκορέτσκα για διαμαρτυρία. Είχε δίκιο, πάντως, έπρεπε να δοθεί κόρνερ στη Σάλκε.

23:09

Κινητικός ο Μυστακίδης, αλλά θέλει και συμπαραστάτες.

23:06

46': Κέρερ αντι Σεπφ για τη Σάλκε.