Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:10

4(0-) - 9(3) οι τελικές προσπάθειες

19:08

90+5': Τέλος του αγώνα

19:07

90+5': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά. Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί και υποδεικνύεται επιθετικό φάουλ.

19:06

Τελευταίο λεπτό στο ματς

19:04

90+2': Σέντρα του Λέοβατς, κατεβάζει ο Πρίγιοβιτς και πασάρει στον Μυστακίδη που σουτάρει άουτ πάνω στην κίνηση!

19:03

+4' καθυστερήσεων

19:01

87': Ο Μπίσεσβαρ ζητά πέναλτι και δέχεται την κίτρινη κάρτα. Ο Ολλανδός πέφτει μόνος του, σωστή η απόφαση.

18:57

84': Σκληρό φάουλ του Μεχία στον Μυστακίδη ισοδυναμεί δικαίως με κίτρινη κάρα.

18:56

83': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Πιτσέλι αντικαθιστά τον Σολτάνι.

18:54

82': Δύο σερί κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τους Λισγάρα και Βασιλακάκη να διώχνουν στις ισάριθμες εκτελέσεις του Μπίσεσβαρ.

18:53

80': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μεχία αντικαθιστά τον Μπαξεβανίδη.

18:51

78': Κόρνερ για την Ξάνθη περνά ανεκμετάλλευτο

18:49

76': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μυστακίδης περνά στο ματς αντί του Κάμπος.

18:48

75': Επικίνδυνο γύρισμα του Γιουνές στην περιοχή του ΠΑΟΚ με τον Γλύκο να μπλοκάρει μετά την προοβλή που κάνει ο Λέοβατς φλερτάροντας με το αυτογκόλ.

18:47

74': Σε θέση οφσάιντ ο Σολτάνι.

18:42

69': Αλλαγή για την Ξάνθη. Στη θέση του Τριάδη περνά ο Λάζιτς.

18:41

68': Τρίτο σερί κόρνερ από αριστερά για τον ΠΑΟΚ και οι γηπεδούχοι απομακρύνουν τη μπάλα. Όλα εκτελούνται από τον Μπίσεσβαρ.

18:40

68': Κόρνερ του Μπίσεσβαρ σε κόρνερ οι γηπεδούχοι.

18:40

Κάποια αντικείμενα πέφτουν στον αγωνιστικό χώρο και έχουμε προσωρινή διακοπή!

18:39

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί φάουλ από δεξιά με τον Ζίβκοβιτς να παραχωρεί κόρνερ σε κεφαλιά του Βαρέλα!

18:36

63': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Τσίμιροτ που άπλωσε τον αγκώνα του στο πρόσωπο του Βασιλακάκη.

18:33

61': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πρίγιοβιτς αντικαθιστά τον Αθανασιάδη.

18:33

60': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Αθανασιάδης προλαβαίνει τους Φλίσκα και Ζίβκοβιτς και αστοχεί με κεφαλιά!

18:32

59': Πολύ σκληρό μαρκάρισμα του Μπαξεβανίδη στον Αθανασιάδη ισοδυναμεί με κίτρινη κάρτα και δικαιολογημένα.

18:30

58': Δεξί βολέ στη κίνηση εκτός περιοχής επιχειρεί ο Χαρίσης πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

18:29

57': Πρώτη αλλαγή στο ματς για τον ΠΑΟΚ. Ο Λέοβατς αντικαθιστά τον Δεληγιαννίδη.

18:28

55': Κίτρινη κάρτα στον Σολτάνι για σκληρό φάουλ πάνω στον Μπίσεσβαρ.

18:27

54': Κίτρινη κάρτα στον Δεληγιαννίδη για κράτημα πάνω στη φανέλα του Σολτάνι.

18:25

52': Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

18:24

52': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ πλασάρει με τον Ζίβκοβιτς να παραχωρεί κόρνερ από αριστερά για τον ΠΑΟΚ. Όλα ξεκίνησαν από πάσα του Κάμπος που επωφελείται από τις κόντρες.

18:20

47': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Κάμπος.

18:18

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο