0
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:56

Σημαντική νίκη για την Κέρκυρα που έκανε αυτό που έπρεπε σε αντίθεση με τον Λεβαδειακό που ήταν γενικά καλύτερος, αλλά δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες του, βρίσκοντας απέναντί του και έναν πολύ καλό Κουτζαβασίλη.

16:55

Λήξη του ματς! 1-0.

16:55

90'+6: Σουτ του Καραμπουέ, διώχνει με διπλή προσπάθεια ο Κουτζαβασίλης.

16:54

90'+6: Κοντινό σουτ του Αντιλέχου μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Ναμάσκο.

16:51

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο για καθυστέρηση.

16:50

90'+2: Βολέ από τον Καλτσά, αλλά τον νικά ο Κουτζαβασίλης.

16:49

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

86': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Μαχαίρας κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

16:42

84': Σέντρα του Μεντί από τα αριστερά, ο Μάντζιος πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Κουτζαβασίλης φωνάζει πάλι παρών.

16:41

83': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Αντιλέχου στη θέση του Νίκιτς.

16:38

80': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Τόνι Σίλβα.

16:37

79': Σουτ του Σουμπίνιο έξω από την περιοχή, μαζεύει εύκολα ο Κουτζαβασίλης.

16:36

78': Χαμηλό γύρισμα του Μαχαίρα από τα δεξιά, μαζεύει ο Κουτζαβασίλης πριν δημιουργηθεί κίνδυνος.

16:32

74': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κεϊτά στη θέση του Ζορμπά.

16:28

71': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κόντος στη θέση του Επστάιν.

16:28

70': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Σουμπίνιο από τα αριστερά, κερδίζει ένα πλάγιο.

16:26

68': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Σουμπίνιο στη θέση του Κουλιμπαλί.

16:25

67': Κίτρινη κάρτα στον Μεντί.

16:19

61': Σουτ του Τουράμ μέσα από την περιοχή, πολύ άουτ η μπάλα.

16:14

Σχετικά θετικά τα πρώτα μηνύματα για τον Μουλόπουλο, καθώς φαίνεται να του έχει βγει ο αγκώνας, χωρίς να αποκλείεται και κάποιο μικρό κάταγμα, αλλά δεν φαίνεται να έχει κάτι πολύ σοβαρό.

16:13

55': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τόνι Σίλβα, απομακρύνεται η μπάλα.

16:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Καραμπουέ.

16:11

53': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό, με τον Μαχαίρα να αντικαθιστά τον άτυχο Μουλόπουλο.