Καλό βράδυ από το a-sports.gr

16:56

Καταιγιστικός ο Αγροτικός Αστέρας και 7 στα 7 στην έδρα του στη φετινή σεζόν, απογοητευτική η ομάδα του Σπύρου Μπαξεβάνου.

16:55

90'+4: Λήξη αγώνα και στον Εύοσμο, 4-0.

16:53

Συνεχίζουν την ανοδική τους πορεία οι Κρητικοί, δεύτερη σερί ήττα για τον ΑΟΤ.

16:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, Χανιά - Τρίκαλα 1-0.

16:51

90'+4: Τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΧ, Ντούμος αντί Σταματή.

16:48

90': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά, Λάσκαρης αντί Ηρακλή.

16:48

90': Στις καθυστερήσεις το ματς στο Μάλεμε, τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

16:41

83': Έχει πάντα την υπεροχή ο ΑΟΤ, αλλά δεν δημιουργεί ευκαιρίες.

16:40

82': Θεολόγου αντί Βαρούχα, αλλαγή για τα Χανιά.

16:31

73': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Μαρουκάκης αντί Σανδραβέλη.

16:30

72': Ακυρώνεται γκολ και για τα Χανιά, ο Αποστολόπουλος πλασάρει τον Αθανασόπουλο, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

16:29

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ: Ο Φιλίπε εκμεταλλεύεται λάθος της άμυνας του Κισσαμικού, βγαίνει στην αντεπίθεση και διαμορφώνει με σουτ το 4-0.

16:25

67': Τρίτη αλλαγή για τον Κισσαμικό, ο Ποκόνγκ αντί του Γιαλούση.

16:25

67': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

16:24

66': Τρίτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα, αντί του Τάι ο Βουτσιάς.

16:18

60': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα, ο Φιλίπε αντί του Γκέσιου.

16:18

60': Ακυρώνεται νέο γκολ των Τρικάλων, ως οφσάιντ αυτή τη φορά, ο Γιαννιτσάνης που σκοράρει με σουτ ήταν εκτεθειμένος, σύμφωνα με τον βοηθό, μετά την απόκρουση του Αθανασίου στο πρώτο σουτ του Κουσκουνά.

16:17

59': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα, ο Μπαϊκαρά αντί του Πίντο.

16:16

58': Αποβάλλεται ο Ουνγιαλίδης με δεύτερη κίτρινη κάρτα, συνεχίζει με δέκα παίκτες στον Εύοσμο ο Αγροτικός Αστέρας.

16:16

58': Έχει την υπεροχή στην επανάληψη ο ΑΟΤ, ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης.

16:06

48': Ο Βαρούχας εκτελεί φάουλ από μακριά, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος.

16:05

47': Ο Κουσκουνάς βγαίνει μόνος προ του Αθανασίου, υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ και υπάρχουν έντονες διαμαρτυρίες από τον πάγκο των Θεσσαλών.

16:04

46': Διπλή αλλαγή για τον Κισσαμικό, αντί του Μίλιτς ο Γκούμας, αντί του Ενγκουέμ ο Μάντζης.

16:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΤ, ο Ρομπέρ αντί του Αρναρέλλη.

16:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα, ο Τριανταφυλλάκος αντί του Χατζή.

16:04

46': Δεύτερο ημίχρονο και στον Εύοσμο.

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου στο Μάλεμε.

15:48

45'+2: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, ο ΑΟΧ προηγείται με 1-0.

15:46

45': Ημίχρονο στον Εύοσμο, ο Αγροτικός Αστέρας έχει «καθαρίσει» το τρίποντο αφού κερδίζει με 3-0.

15:41

41': Σουτ από τον Στεφάνοβιτς, είναι άστοχο.

15:40

40': Ο Πίντο σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής, περνά άουτ η μπάλα.

15:39

39': Κίτρινη κάρτα τόσο για τον Δαμιανάκη του ΑΟΧ όσο και για τον Μουμίν των Τρικάλων.

15:38

38': Ακυρώνεται γκολ του Κουσκουνά με κεφαλιά για τον ΑΟΤ ως επιθετικό φάουλ.

15:35

34': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ! Τραγικό λάθος του γκολκίπερ Λαζαρίδη, που δίνει την μπάλα στον Τεγούση, εκείνος βρίσκει τον Γκέσιο στο σημείο του πέναλτι και ο τελευταίος με σουτ σημειώνει το 3-0.