0
16:49

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους.

16:49

Η Σπάρτη επικρατεί του ΟΦΗ με 1-0 για τη 15η αγωνιστική χάρη στο γκολ που πέτυχε ο Ηλιόπουλος και φυσικά την εξαιρετική εμφάνιση του Μελίσσα.

16:48

90+5': Τέλος του αγώνα!

16:44

+4' καθυστερήσεων

16:43

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Πορτουλίδης εκτελεί φάουλ δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μελίσσα.

16:42

89': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μπανούση για φάουλ πάνω στον Πορτουλίδη.

16:40

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Κεφαλιά του Όστοϊτς δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μελίσσα!

16:38

84': Σε θέση οφσάιντ ο Μπουντόπουλος.

16:35

81': ΓΚΟΛ για τη Σπάρτη! Κάθετη πάσα του Αναστασάκου με τον Ηλιόπουλο να πλασάρει άψογα τον Δερμιτζάκη για το 1-0!

16:31

77': Απίστευτη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Όγκμποε πετάγεται στον κενό χώρο από την κεφαλιά-πάσα του Πορτουλίδη με τον Αφρικανό να σουτάρει άουτ! Όλα ξεκίνησαν από εξαιρετική σέντρα του Μπόατενγκ.

16:29

75': Σε θέση οφσάιντ ο Ηλιόπουλος.

16:26

72': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Στη θέση του Σιώπη περνά ο Οικονομόπουλος

16:26

72': Κίτρινη στον Μπανούση για φάουλ στον Χαντί.

16:23

70': Ανεκμετάλλευτο περνά το πρώτο κόρνερ για τη Σπάρτη.

16:22

70': Ευκαιρία για την Σπάρτη! Ο Φράγκος σουτάρει και οι φιλοξενούμενοι παραχωρούν κόρνερ με τον Βαλλιάνο.

16:22

68': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Πορτουλίδης κάνει ντεμπούτο αντικαθιστώντας τον Μιλοσάβλιεφ.

16:20

67': Σε θέση οφσάιντ ο Μιλοσάβλιεφ.

16:20

66': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Φράγκος αντικαθιστά τον Μουζακίτη.

16:19

64': Κίτρινη κάρτα στον Σιώπη που έπεσε μόνος του, σωστή η απόφαση.

16:16

63': Σε θέση οφσάιντ ο Χαντί.

16:15

62': Κόρνερ από τον Μιλοσάβλιεφ σε πλάγιο διώχνει ο Μπανούσης.

16:14

60': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Ηλιόπουλος αντικαθιστά τον Καρτσάμπα.

16:13

60': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ντέρεκ Μπόατενγκ κάνει ντεμπούτο μετά από 14 χρόνια με τον ΟΦΗ αντικαθιστώντας τον Μητρόπουλο.

16:13

59': Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

16:13

59': Ο Μιλοσάβλιεφ μπαίνει επικίνδυνα από αριστερά και γυρίζει προς τον Χαντί που σουτάρει! Τρομερή επέμβαση από τον Μελίσσα σε κόρνερ!

16:10

56': Ο Νάστος αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα διότι ανατρέπει τον Αναστασόπουλο.

16:08

54': Φοβερό τάκλιν του Όστοϊτς σε σουτ του Μπουντόπουλου!

16:07

54': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Μιλισάβλιεφ κάνει τη σέντρα με το αριστερό από δεξιά με τον Μελίσσα να εκτινάσσεται σώζοντας τη Σπάρτη σε κεφαλιά του Χαντί!