Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:04

Στο 0-0 μένουν οι δύο ομάδες σ' ένα ματς που μάλλον θα ξεχαστεί σύντομα.

19:03

90+3': Τέλος του αγώνα!

19:03

27 - 16 τα φάουλ

19:01

+3' καθυστερήσεων

19:01

90': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μεληκιώτης περνά στο ματς αντί του Αραούχο.

18:59

90': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Αποστολόπουλου περνά ο Στανισάβλιεβιτς.

18:59

89': Άστοχη κεφαλιά του Αραούχο άουτ σε γέμισμα του Γκάλο.

18:58

88': Σε θέση οφσάιντ ο Αποστολόπουλος.

18:57

87': Ο Βάντερσον ελίσσεται από αριστερά και ο Αποστολόπουλος με δεξί σουτ με εξωτερικό φάλτσο, αστοχεί.

18:56

86': Κόρνερ για τον Πλατανιά και ο Σιμόες διώχνει τη μπάλα.

18:55

85': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γαλανόπουλος αντικαθιστά τον Μάνταλο.

18:51

81': Κόρνερ για τον Πλατανιά περνά ανεκμετάλλευτο και ο Αϊντάρεβιτς διώχνει τη μπάλα.

18:50

80': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μενδρινός αντικαθιστά τον Γιορέντε.

18:49

79': Κάθετη πάσα του Γιόχανσον προς τον Πέκχαρτ και ο Κοκκαλάς μαζεύει τη μπάλα.

18:47

77': Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο και ο Κοκκαλάς μπλοκάρει εύκολα στη δεξιά γωνία του.

18:46

75': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα για τράβηγμα στη φανέλα του Αϊντάρεβιτς.

18:43

73': Σουτ του Σίγκνεβιτς διώχνει ο Ανέστης με υπερένταση.

18:41

71': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Κοκκαλάς σώζει με τα πόδια σε σουτ του Αραούχο εντός περιοχής!

18:39

68': Μακρινό σουτ του Γιακουμάκη, άουτ.

18:37

67': Κόρνερ για την ΑΕΚ από δεξιά περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

67': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μανούσος αποχωρεί καταχειροκροτούμενος και αντικαθίσταται από τον Γιώργο Γιακουμάκη.

18:36

66': Εκτέλεση φάουλ του Αϊντάρεβιτς πάνω στον Κοκκαλά.

18:34

64': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας περνά εκτός και μπαίνει ο Πέκχαρτ.

18:33

64': Ο Κοκκαλάς μπλοκάρει σε εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου.

18:33

63': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Αποστολόπουλος για σκληρό φάουλ πάνω στον Κολοβέτσιο.

18:28

58': Σε θέση οφσάιντ ο Μάνταλος.

18:27

58': Ο διαιτητής Μπλάνας σφυρίζει διαρκώς και δεν βοηθά το ματς να αποκτήσει έναν στοιχειώδη ρυθμό.

18:25

55': Κόρνερ για τον Πλατανιά είναι το τέταρτο. Ο Γιορέντε εκτελεί και το γέμισμα του Μουνάφο κατέληξε άουτ.

18:24

54': Φοβερή επέμβαση του Ανέστη σε σουτ του Γιορέντε από γύρισμα που κάνει ο Μανούσος από αριστερά!

18:19

49': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Κοκκαλάς αποκρούει με τα πόδια δυνατό σουτ του Μπακασέτα!

18:15

46': Έναρξη β' ημιχρόνου