Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:19

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πλατανιά με 2-1.

21:18

90'+3: Κίτρινη στον Σωτηρίου.

21:17

90'+2: Κίτρινη στον Καραμπουέ.

21:16

21:15

90': Τρομερό σουτ από μακριά από τον Γιορέντε, αποκρούει ο Ναμάσκο.

21:15

90': Κίτρινη στον Τόνι Σίλβα.

21:12

87'; Στη θέση του Στανισάβλιεβιτς ο Μαραγκός για τον Πλατανιά.

21:12

87': Σουτάρει εκτός περιοχής ο Σίγκνεβιτς, κοντράρει η μπάλα και παίρνει κόρνερ.

21:11

86': Επικίνδυνο γύρισμα από τον Τόνι Σίλβα, δεν βρίσκεται κανένας στην πορεία της μπάλας.

21:08

83': Με δέκα και ο Λεβαδειακός, αποβάλλεται ο Καραχάλιος επίσης με δεύτερη κίτρινη. Σωστή η απόφαση.

21:04

Άναρχο έχει γίνει πλέον το παιχνίδι.

21:01

75': Κίτρινη στον Καραχάλιο.

20:58

72': Γιορέντε αντί Γιακουμάκη για τον Πλατανιά.

20:57

72': Σουμπίνιο αντί Μεντι για τον Λεβαδειακό.

20:52

67': Κίτρινη στον Μενδρινό.

20:50

Ο Τόνι Σίλβα εκτελεί το πέναλτι, σημαδεύει τη δεξιά γωνιά του Σωτηρίου και εκείνος πέφτει από την άλλη.

20:50

65': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:49

64': Κίτρινη στον Στανισάβλιεβιτς.

20:49

64: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Ο Γιακουμάκης με το στήθος φέρνει την μπάλα μπροστά του, δέχεται το μαρκάρισμα του Στανισάλβιεβιτς και πέφτει θεαματικά.

20:46

60': Σουτ του Καραχάλιου εκτός περιοχής, εύκολα ο Σωτηρίου.

20:45

Πιέζουν οι γηπεδούχοι.

20:41

56': Στη θέση του Μάντζιου ο Καραμπουέ για τον Λεβαδειακό.

20:40

Αλλαγή ζήτησε ο Μάντζιος, που δείχνει να έχει πρόβλημα.

20:37

53': Αποστολόπουλος αντί Μανούσου για τον Πλατανιά.

20:34

49': Σκληρό μαρκάρισμα του Στάθη στον Γιουσούφ, με δέκα ο Πλατανιάς.

20:34

49': Γιουσούφ αντί Λάτσι για τον Λεβαδειακό.

20:30

20:29

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:17

20:17

45'+2: Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Λάτσι εκτελεί φάουλ, η μπάλα πάει στο τείχος, ο Ουόν δίνει στον Νιάς και ο τελευταίος αστοχεί από μέσα δεξιά.

20:15

45'+1: Κίτρινη στον Στάθη

20:14

20:13

45': Φλερτάρει με την αποβολή ο Ουον, τυχερός που δεν τη δέχτηκε.

20:11

42': Κόρνερ για τον Λεβαδειακο. Το εκτελεί ο Τόνι Σίλβα και μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

20:09

40': Ωραία προσωπική ενέργεια από τον Μανούσο, μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και αστοχεί.

20:05

Προσπαθούν να κοντρολάρουν το ματς και να παγώνουν τον ρυθμό όποτε μπορούν οι φιλοξενούμενοι.

20:01

Παίρνει μέτρα στο γήπεδο ο Λεβαδειακός.

19:57

28': Γίνεται η σέντρα από δεξιά, δεν απομακρύνει σωστά ο Βάντερσον, σουτάρει ο Καραχαλιος και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:56

27': Κόρνερ για τον Πλατανια. Εκτελεί ο Βάντερσον, απομακρύνει ο Ναμάσκο.

19:52

Ο Βάντερσον το εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, ο Σίγκνεβιτς παίρνει γυριστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία για το 0-2.

19:52

23': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

19:51

22': Κόρνερ για τον Πλατανιά.

19:47

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

19:43

15': Κίτρινη στον Σίγνκεβιτς, ο οποίος είναι εμφανώς εκνευρισμένος.

19:40

Ένταση μεταξύ των παικτών με πρωταγωνιστές τους Βούρο και Σίγκνεβιτς.

19:38

10': Μακρινό σουτ από τον Μανούσο, μπλοκάρει ο Ναμάσκο.

19:38

Ένα θλαστικό τραύμα στο μάτι έχει ο Γιακουμάκης, ο οποίος το κληρονόμησε όταν κέρδισε το φάουλ από το οποίο μπήκε το γκολ.

19:37

Νέο δυνατό μαρκάρισμα, συστάσεις στον Κουλιμπαλί.

19:34

Τις 100 συμμετοχές με τη φανέλα του Λεβαδειακού συμπληρώνει ο Μάντζιος.

19:32

Ο Μενδρινός εκτελεί φάουλ από πλάγια χωρίς να θέλει να το πάει απευθείας, η μπάλα περνά απ' όλους και ο Ναμάσκο αιφνιδιάζεται. Μεγάλο λάθος του Μολδαβού τερματοφύλακα.

19:32

3': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

19:30

2': Κίτρινη στον Ουόν. Πολύ άγαρμπο μαρκάρισμα, κλώτσησε στο πρόσωπο τον Γιακουμάκη.

19:29

19:27

19:24

Στους 14 βαθμούς η θερμοκρασία στη Λιβαδειά.

19:21

Τρεις νίκες στη σειρά, αν βάλουμε και τις δύο του Κυπέλλου κόντρα στον ΠΑΣ, για τους Χανιώτες, οι οποίοι με τρίποντο μπαίνουν στο κόλπο της πεντάδας.

19:18

Μόλις έναν βαθμό πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού βρίσκονται οι Βοιωτοί, οι οποίοι πάντως προέρχονται από λευκή ισοπαλία κόντρα στον Παναθηναϊκό. Μεσολάβησε βέβαια και το βαρύ 6-0 για το Κύπελλο.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Πλατανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ναμάσκο, Βούρος, Ουόν, Νιάς, Μεντί, Κουλιμπαλί, Καραχάλιος, Λάτσι, Τόνι Σίλβα, Γιακουμάκης, Μάντζιος.
Αναπ: Μοσχονάς, Μαχαίρας, Καλτσάς, Καραμπουέ, Γιουσούφ, Μιλιάζες, Μουσικάκης
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Στάθης, Πριντέτα, Κάργας, Μπανανά, Βάντερσον, Μενδρινός, Στανισάβλιεβιτς, Μανούσος, Γιακουμάκης, Σίγκνεβιτς.
Αναπ: Κοκκαλάς, Μαραγκός, Ντεβέσα, Γιορέντε, Αποστολόπουλος, Παπανικολάου, Γουνδουλάκης
Διαιτητής: Γιάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) Βοηθοί: Βασίλης Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής), Αϊχάν Χουσκόγλου (Θράκης) 4ος: Γιώργος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)