0
16:59

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:58

Η Λαμία πανηγυρίζει σπουδαία νίκη με 1-0 και προσπερνά τον Άρη στον βαθμολογικό πίνακα της Β' Εθνικής!

16:58

90+6': Τέλος του αγώνα!

16:56

90+5': Κόρνερ για τον Άρη με τον Μπαργκάν! Ο Σπυρόπουλος διώχνει!

16:55

90+4': Ο Καπνίδης εκτελεί το πέναλτι και ο Τσέναμο αποκρούει!

16:54

90+3': Πέναλτι για τον Άρη! Ο διαιτητής έδειξε χέρι του Όμο και καταλογίζει πέναλτι.

16:54

Μένουν ακόμη τρία λεπτά.

16:52

+6' καθυστερήσεων

16:51

90': Κίτρινη κάρτα στον Σπυρόπουλο για καθυστερήσεις.

16:50

89': Κίτρινη κάρτα στον Τσέναμο για καθυστερήσεις.

16:48

87': Το κόρνερ εκτελείται και ο Παπαργυρίου διώχνει πάνω στη γραμμή.

16:48

87': Σε κόρνερ ο Τσέναμο σε κεφλαιά του Καπνίδη!

16:46

85': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης αντικαθιστά τον Βάντερσον.

16:45

84': Κίτρινη κάρτα στον Μιλούνοβιτς για μαρκάρισμα πάνω στον Βάντερσον.

16:43

82': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Μπουλούλης αστοχεί με προβολή πάνω από το οριζόντιο δοκάρι μετά από σέντρα του Μπλάζιτς!

16:43

Στον Άρη ζητούν πέναλτι για μαρκάρισμα του Κοτσώνη πάνω στον Ιντζίδη.

16:42

81': Κίτρινη στον Βάντερσον που εμποδίζει εκτέλεση φάουλ του Καράμπελα.

16:42

81': Κίτρινη κάρτα στον Ματσούκα για φάουλ στον Καράμπελα.

16:41

81': Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί φάουλ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Διούδη.

16:37

76': Πέναλτι ζητούν οι φιλοξενούμενοι για χέρι του Παπαργυρίου που προτάσσει το στήθος τραβώντας το αριστερό του χέρι προς τα πίσω. Σωστή η απόφαση.

16:36

75': Σε θέση οφσάιντ ο Ματσούκας.

16:35

74': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία για σκληρό μαρκάρισμα στον Μπλάζιτς.

16:34

74': Σέντρα του Βασιλόγιαννη από δεξιά για τον Ματσούκα που κάνει το γυριστό πάνω στον Τζανακάκη που μπλοκάρει το σουτ με σωτήρια προβολή!

16:33

72': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης αντικαθιστά τον Ανάκογλου.

16:30

Ο ρυθμός έχει πέσει ασιθητά στα τελευταία λεπτά. Ο Άρης προσπαθεί να επιτεθεί και ο Νίκος Αναστόπουλος ετοιμάζει τον Καπνίδη.

16:26

65': Ο Τζόκιτς αποχωρεί τραυμαυτίας και αντικαθίσταται από τον Μπουλούλη.

16:25

64': Προσωπική ενέργεια του Μπαργκάν που σουτάρει άουτ.

16:22

61': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πίτου Γκαρσία κάνει ντεμπούτο με τη φανέλα του Άρη αντικαθιστώντας τον Ρόβα που αποχωρεί με πρόβλημα τραυματισμού.

16:22

61': Σουτ του Μιλούνοβιτς και ο Τσέναμο αποκρούει εντυπωσιακά.

16:21

Ο κορυφαίος παίκτης του ματς σκοράρει για έκτη φορά στη φετινή σεζόν και επιβραβεύεται για την απόδοσή του!

16:20

59': ΓΚΟΛ για τη Λαμία! Ο Τζόκιτς σεντράρει και ο Βασιλόγιαννης σουτάρει στην κίνηση στα δίχτυα!

16:18

57': Κόρνερ για τη Λαμία από αριστερά. Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί από αριστερά, διώχνει ο Μπράβο.

16:18

57': Εξαιρετικό τάκλιν του Τζανακάκη προ του Ματσούκα.

16:17

57': Το ματς έχει γίνει ακόμη πιο δυναμικό με τα σκληρά μαρκαρίσματα και τις διεκδικήσεις της μπάλας να ξεχωρίζουν.

16:14

54': Σκληρό φάουλ του Ανάκογλου πάνω στον Βάντερσον που έφευγε ταχύτατα από αριστερά, όπως επιτίθεται ο Άρης.

16:12

52': Σε θέση οφσάιντ -σωστά- υποδεικνύεται ο Ματσούκας.

16:12

52': Κίτρινη κάρτα στον Σπυρόπουλο.

16:10

50': Ο Ρόβας χτύπησε σε σύγκρουση με τον Ιντζίδη. Το φορείο μπαίνει στο ματς καθώς άνοιξε η μύτη του Ρόβα, αλλά θα συνεχίσει κανονικά.