0
16:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:53

Εντυπωσιακή νίκη για την ΑΕΚ που δεν... λυπήθηκε τη Βέροια, συντρίβοντάς την με 6-0. Αποθέωση για τον Χιμένεθ και τους παίκτες του.

16:52

Λήξη του ματς. 6-0.

16:49

Δύο λεπτά καθυστερήσεις.

16:47

Εξαιρετική προσπάθεια του Πατίτο από τα αριστερά που αλλάζει και κατεύθυνση, βγάζει την μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι για τον Χριστοδουλόπουλο και εκείνος δεν δυσκολεύεται να κάνει το 6-0.

16:47

89': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:46

88': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Βινίσιους από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:40

80': Προσπαθεί να σκοράρει με ψαλιδάκι ο Πέκχαρτ, άουτ η μπάλα.

16:33

15(7)-1(1) οι τελικές υπέρ της ΑΕΚ!

16:32

73': Ο Πέκχαρτ κάνει την παράλληλη μπαλιά από τα δεξιά, ο Λόπεθ διώχνει, η μπάλα φτάνει στον Πατίτο, αλλά εκείνος από κοντά αστοχεί.

16:29

71': Αναγκαστική αλλαγή για τη Βέροια. Ο Σισοκό στη θέση του Αντονιάν που αντιμετωπίζει πρόβλημα.

16:27

68': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Πατίτο στη θέση του Αραούχο.

16:26

68': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Μάνταλος από τα δεξιά, αποφέρει ένα πλάγιο.

16:24

66': Κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα.

16:23

64': Ωραία προσπάθεια του Χριστοδουλόπουλου από τα δεξιά, κάνει το πλασέ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:19

61': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάνταλος χαμηλά στο πρώτο δοκάρι, αποφέρει ένα πλάγιο.

16:18

59': Σέντρα του Χριστοδουλόπουλου από τα δεξιά, γυριστό σουτ του Πέκχαρτ, άουτ.

16:16

58': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Στόιτσεφ στη θέση του Άρτσε.

16:12

54': Διπλά αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Βινίσιους στη θέση του Ντίντακ και ο Κολοβέτσιος στη θέση του Λαμπρόπουλου.

16:11

53': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Δυνατό σουτ του Χριστοδουλόπουλου έξω από την περιοχή, αποκρούει δύσκολα στην αριστερή γωνία του ο Λόπεθ.

16:11

52': Εκτελεί απευθείας φάουλ εκτός περιοχής ο Αϊντάρεβιτς, διώχνει με τις γροθιές ο Λόπεθ.

16:06

47': Γύρισμα του Πέκχαρτ από τα δεξιά, μαζεύει ο Λόπεθ.

16:05

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:04

46': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ασίγκμπα στη θέση του Καλί.