1
16:49

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:49

Στο 1-1 μένουν ΑΕΛ και Κέρκυρα στο εναρκτήριο ματς για τη 19η αγωνιστική. 6(1) - 13(4) οι τελικές, 52% έναντι 48% η κατοχή μπάλας.

16:49

90+3': Τέλος του αγώνα

16:46

90+1': Εκτέλεση φάουλ του Αβραάμ περνά η μπάλα από την κεφλαιά του Ναζλίδη, άουτ.

16:46

+3' καθυστερήσεων

16:40

84': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα!1-1 με κεφαλιά του Νίκιτς!

16:39

84': Κόρνερ για την Κέρκυρα από δεξιά με τον Επστάιν και το...

16:38

82': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργακόπουλος αντικαθιστά τον Σιόντη.

16:36

80': ΓΚΟΟΟΟΛ!!! Ο Ναζλίδης σουτάρει στη "ρίζα" του δεξιού δοκαριού και από εκεί στα δίχτυα μετά από γύρισμα του Αβραάμ και λάθος του Γκομές!

16:33

77': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά για φάουλ στον Καπό.

16:32

77': Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια για φάουλ στον Τουράμ.

16:29

74': Τελευταία αλλαγή για ΑΕΛ. Ο Τσακοπίνο περνά στη θέση του Βαρέλα.

16:27

72': Ο Τουράμ σουτάρει στην κλειστή γωνία του Ξενοδόχοφ που μαζεύει τη μπάλα.

16:26

71': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Επστάιν εκτελεί από αριστερά για τον Ξενοδόχο που κάνει αδύναμη κεφαλιά πάνω στον Ξενοδόχοφ.

16:23

68': Κόρνερ για την ΑΕΛ περνά ανεκμετάλλευτο.

16:22

67': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Κόντορ αντί του Μονιάκη.

16:22

66': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Νίκιτς περνά αντί του Κεϊτά.

16:20

65': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς αντικαθιστά τον Κόντο.

16:20

64': Κίτρινη κάρτα στον Μασαλέσα για σκληρό φάουλ στον Ντιόγκο.

16:17

61': Σε θέση οφσάιντ και πάλι ο Καπός.

16:14

59': Παράλληλη σέντρα του Αβραάμ δεν έχει αποδέκτη και καταλήγει σε πλάγιο άουτ από την απέναντι πλευρά.

16:13

57': Κίτρινη κάρτα στον Καπό για φάουλ στον Σιόντη.