1
21:24

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Καλύτεροι συνολικά οι "πράσινοι", που ανέβηκαν στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά και πάλι δεν κέρδισαν εκτός. Σημαντικός βαθμός για τον ΠΑΣ, αλλά μένει στο -5 από την πεντάδα.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:20

90'+1: Απευθείας φάουλ από τον Εμποκού, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

21:19

21:18

89': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Π. Βλαχοδήμος βγάζει ωραία σέντρα και ο Χατζηγιοβάνης αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι δεν βρίσκει την μπάλα όπως θα ήθελε.

21:16

87': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι φιλοξενούμενοι ύστερα από χέρι του Μιχαήλ εντός περιοχής.

21:14

85': Κίτρινη στον Χατζηγιοβάνη.

21:10

82': Κίτρινη στον Ακόστα.

21:10

Στο 58-42% η κατοχή υπέρ του Παναθηναϊκού.

21:09

80': Απευθείας φάουλ από τον Εμποκού, άουτ η μπάλα.

21:06

77': Χατζηγιοβάνης αντί Κλωναρίδη (νιώθει ενοχλήσεις) για τον Παναθηναϊκό.

21:05

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Οδ. Βλαχοδήμος δίνει στον Ζέκα, εκείνος γυρνάει προς τα πίσω, ο Ζάιρο κλέβει, αλλά πλασάρει πάνω στον τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού.

21:03

74': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Μπεργκ και Βιγιαφάνιες αλλάζουν την μπάλα, ο πρώτος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και αστοχεί.

21:02

73': Κίτρινη στον Κοζορώνη.

21:01

72': Στη θέση του Μαμπουλού ο Ζάιρο για τον ΠΑΣ. Δεν αποχωρεί ευχαριστημένος ο πρώτος.

21:01

71': Βγάζει αντεπίθεση ο Παναθηναϊκός, αλλά καθυστερεί ο Κλωναρίδης και κερδίζει απλά κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:58

70': Δυνατό φάουλ του Μολέδο στον Κόντε, γλιτώνει την αποβολή ο Βραζιλιάνος. Έντονες διαμαρτυρίες από τους παίκτες των γηπεδούχων.

20:58

69': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ δίνει στον Βιγιαφάνιες, εκείνος μπαίνει στην περιοχή, αλλά πλασάρει πάνω στον Πασχαλάκη. Ήταν σε θέση οφσάιντ ο Σουηδός, ούτε αυτή τη φάση πέτυχε ο βοηθός.

20:57

68': Γαρουφαλιάς αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ.

20:54

65': Κίτρινη στον Μολέδο.

20:54

65': Ο Π. Βλαχοδήμος δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:53

64': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Π. Βλαχοδήμος, ο οποίος όμως καλύπτεται. Τρίτο λάθος για τον βοηθό Δημητριάδη.

20:52

63': Στη θέση του Λουντ ο Π. Βλαχοδήμος για τον ΠΑΣ.

20:50

61': Στη θέση του Κούτρη, που έχει πρόβλημα, ο Ναδάλες για τον ΠΑΣ.

20:48

60': Μολέδο αντί Τελάντερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Δανός έλεγε πως είναι καλύτερα και μπορούσε να συνεχίσει και γι' αυτό έφυγε εκνευρισμένος.

20:45

Αλλεπάλληλες κόντρες μπροστά από την εστία του Πασχαλάκη, δεν μπλοκάρει εκείνος την μπάλα δύο φορές και ο Μπεργκ από κοντά ισοφαρίζει σε 1-1.

20:45

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:42

Στο ρυθμό που θέλει και τον βολεύει έχει πάει το ματς ο ΠΑΣ.

20:38

Έχουν μπει πιο δυνατά οι φιλοξενούμενοι.

20:35

46': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Ο Εμποκού εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Πασχαλάκη.

20:34

20:33

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:19

45'+3: Απευθείας φάουλ από τον Ακόστα, ψηλά η μπάλα.

20:17

45'+2: Κίτρινη στον Τελάντερ.