2
21:29

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

21:28

Ο ΠΑΟΚ γράφει ιστορία συμπληρώνοντας πέντε σερί εκτός έδρας νίκες στη Σούπερ Λίγκα μετά το τρίποντο που πέτυχε με 2-0 κόντρα στην ΑΕΛ.

21:28

90+3': Τέλος του αγώνα

21:26

+2' καθυστερήσεων

21:21

86': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Χαρίσης αντικαθιστά τον Σάκχοφ.

21:20

85': Ωραίο άνοιγμα του Μπίσεσβαρ προς τον Λέοβας που σεντράρει χαμηλά πάνω στον Ξενοδόχοφ.

21:19

83': Σέντρα του Ρέντζα από δεξιά για τον Αβραάμ που παίρνει την κεφαλιά στην αγκαλιά του Γλύκου.

21:14

79': Ο Ναζλίδης διώχνει κεφαλιά του Μαλεζά σε εκτέλεση κόρνερ του Μπίσεσβαρ από δεξιά.

21:12

76' Διαγώνιο σουτ του Ενρίκε πάνω στον Ξενοδόχοφ.

21:11

2(1) - 15(5) οι τελικές

28% - 72% η κατοχή μπάλας

21:10

74': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Κουλούρη περνά ο Πρίγιοβιτς.

21:08

72': Αδύναμο αριστερό πλασέ του Πέδρο Ενρίκε πάνω στον Ξενοδόχοφ.

21:07

72': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Νίκο Βαρέλα αλλάζει με τον Αβραάμ βγάζουν άμυνα οι φιλοξενούμενοι.

21:05

69': Κίτρινη κάρτα στον Φάρκας για σκληρό φάουλ στον Πέδρο Ενρίκε στα όρια της περιοχής της ΑΕΛ.

21:03

68': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Τζέιμς Ευμορφίδης περνά στο ματς αντί του Φατιόν.

21:03

68': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέδρο Ενρίκε κάνει ντεμπούτο και αντικαθιστά τον Μυστακίδη.

21:02

67': Μακρινό σουτ του Κουλούρη, άουτ.

20:57

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! Ο Λέο Μάτος με κεφαλιά κάνει το 2-0 από εκτέλεση φάουλ του Μπίσεσβαρ από δεξιά!

20:54

58': Σέντρα του Βαρέλα, κεφαλιά του Ναζλίδη, άουτ.

20:53

58': Εκτέλεση πλαγίου άουτ από αριστερά στην αγκαλιά του Γλύκου.

20:49

54': Σε θέση οφσάιντ ο Αβραάμ, σωστή η υπόδειξη.

20:47

51': Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς τη βλέπει ο Λέοβατς για "φράγμα" στον Βαρέλα.

20:45

50': Καταπληκτικό τάκλιν από τον Ρέντζα σε σουτ του Μπίσεσβαρ.

20:41

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

20:41

46': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Βαρέλα περνά στη θέση του Τσακοπίνο και ο Αβραάμ αντικαθιστά τον Μονιάκη.