0
-
0
19:12

Ηρακλής και Κέρκυρα μένουν στο 0-0! Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα σε όλους!

19:11

90+4': Τέλος του αγώνα!

19:07

90+1': Νέο κόρνερ για τον Ηρακλή! Ο Γροντής εκτελεί διώχνει ο Τουράμ.

19:07

+4' καθυστερήσεων

19:07

90': Καταπληκτικό τάκλιν στον Επστάιν που μπαίνει επικίνδυνα από δεξιά!

19:06

89': Κίτρινη κάρτα στον Τουράμ που κάνει κοντρόλ με το χέρι.

19:05

88': Ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει σε εκτέλεση του Γροντή.

19:04

88': Κόρνερ για τον Ηρακλή από δεξιά. Ο Γροντής εκτελεί και ο Κούρος παίρνει την κεφαλιά και νέο κόρνερ.

19:04

87': Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα για εξαιρετικά άγαρμπο μαρκάρισμα πάνω στον Σαραμαντά.

19:03

86': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας αντικαθιστά τον Μοντέιρο.

19:02

86': Σε θέση οφσάιντ ο Τουράμ.

18:59

82': Δεύτερη αναγκαστική και τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζαραδούκας αποχωρεί τραυματίας και ο Ντιόγκο περνά στο ματς.

18:57

80': Τεράστια ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Χουάντερσον κάνει μεγάλη επέμβαση σε σουτ του Επστάιν!

18:56

79': Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη για φάουλ στον Πασά.

18:52

76': Ο Επστάιν εκτελεί κόρνερ από δεξιά στην αγκαλιά του Χουάντερσον.

18:51

75': Ο Μπαστακός κάνει ντεμπούτο για τον Ηρακλή αντικαθιστώντας τον Περόνε που έδειχνε εκτός κλίματος αγώνα.

18:51

74': Σε θέση οφσάιντ ο Πασάς, σωστή η υπόδειξη.

18:49

72': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Επστάιν αντικαθιστά τον Γεωργίου.

18:46

69': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Πασάς αντικαθιστά τον Λεοζίνιο.

18:42

65': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Κάθετη πάσα προς τον Τουράμ, βγαίνει ο Χουάντερσον χάνει τη μπάλα και ο επιθετικός της Κέρκυρας βρίσκει ξανά τη μπάλα χάνοντας το κοντρόλ.

18:38

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Κάθετη πάσα του Μοντέιρο προς τον Λεοζίνιο που πλασάρει αμέσως με το αριστερό δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κουτζαβασίλη!

18:37

59': Ο Μοντέιρο εκτελεί από αριστερά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:36

59': Τρομερό βολέ του Κούρου διώχνει ο Κουτζαβασίλης με γροθιές!

18:34

58': Εκτέλεση φάουλ του Μοντέιρο περνά πάνω απο το "τείχος" και καταλήγει μερικά μέτρα από το δεξιό δοκάρι του Κουτζαβασίλη

18:31

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ για τον προωθημένο Κούρο που παίρνει την κεφαλιά πάνω στον Κουτζαβασίλη!

18:25

48': Γύρισμα του Ζαραδούκα για τον Κόντο που σουτάρει πάνω στον Χουάντερσον.