16:48

16:48

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

16:46

90'+1: Μακρινό σουτ του Γεωργακόπουλου, είναι εντελώς άστοχο.

16:45

16:44

Προσωρινη διακοπή, στο έδαφος Κραβαρίτης και Βαρούχας.

16:40

86': Ευκαιρία για τη Σπάρτη! Ο Ηλιόπουλος βγάζει τη σέντρα και ο Καρτσαμπάς δεν προλαβαίνει από κοντά με προβολή να μπει στην πορεία της μπάλας.

16:37

84': Κίτρινη στον Ζέρη.

16:35

82': Ο Τσουκάνης δοκιμάζει το πόδι του και μπλοκάρει εύκολα ο Κραβαρίτης.

16:34

Ο παίκτης της Σπάρτης πανηγύρισε δείχνοντας τη φανέλα του στους οπαδούς του ΑΟΧ και αποδοκιμάζεται έντονα. Υπήρξαν και ρίψεις αντικειμένων.

16:33

Κακη απομάκρυνση του Δαμιανάκη, ο Λώττας κάνει το κοντρόλ και με ωραίο σουτ ισοφαρίζει σε 2-2.

16:32

80': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

16:32

80': Στη θέση του Βαρουχα ο Βανκεβάι για τα Χανιά.

16:29

77': Καρτσαμπάς αντί Ροβίθη για τη Σπάρτη.

16:26

74': Κίτρινη στον Λώττα.

16:22

Καλύτερα πατάει ο ΑΟΧ, ακίνδυνη δείχνει η Σπάρτη.

16:17

Αψιμαχία ανάμεσα σε Ηρακλή και Μουζακίτη.

16:16

63': Εκτελείται φάουλ, αδράνεια στην άμυνα της Σπαρτης, ο Αποστολόπουλος κάνει το σουτ και ο Κραβαριτης αποκρούει.

16:15

61': Γεωργακόπουλος αντί Ντούμου για τα Χανιά.

16:12

"Δήμαρχε, ομάδα του δήμου σου είναι ο ΑΟΧ, ανάλαβε τις ευθύνες σου" ειναι το πανό που έχουν αναρτήσει οι φίλοι των γηπεδούχων.

16:08

53': Ευκαιρία για τα Χανιά! Ντούμος και Σταματής βγαίνουν στην αντεπίθεση, αλλά το σουτ του πρώτου φεύγει εκτός.

16:05

Στο έδαφος ο Ηλιόπουλος, μικρή διακοπη.

16:03

47': Ο Βαρούχας βγάζει σέντρα και ο Σταματής δεν μπορεί να πιάσει σουτ στην κίνηση.

16:02

46': Λώττας και Αναστασόπουλος αντί Οικονόπουλου και Κατσίκη για τη Σπάρτη.

16:01

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

15:45

45': Ο Αποστολόπουλος βγαίνει από δεξιά, έχει δύο παίκτες για να δώσει την μπάλα αλλά κάνει κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ και στέλνει την μπάλα εκτός.

15:43

Στο έδαφος ο Βαρούχας, προσωρινή διακοπή.

15:40

41': Ευκαιρία για τα Χανια! Ο Βαρούχας βγάζει τη σέντρα από αριστερά και ο Ντούμος με κεφαλιά αστοχεί.

15:36

Ο Αποστολόπουλος εκτελεί κόρνερ και ο Σταματής με ωραίο γυριστό δίνει ξανά προβάδισμα στους γηπεδούχους.

15:36

36': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

15:35

35': Ευκαιρία για τα Χανιά! Ο Σταματής βρίσκει τον Αποστολόπουλο, αλλά εκείνος από το σημείο του πέναλτι αργεί να σουτάρει. Κέρδος ένα κόρνερ.

15:32

Ο Ηρακλής τώρα σταματά μία αντεπίθεση των Λακώνων.

15:28

Κόντρα στη ροή του αγώνα ήρθε η ισοφάριση.

15:25

Γίνεται παράλληλη σέντρα από δεξιά, αδράνεια των γηπεδούχων και με σουτ του Ηλιόπουλου οι φιλοξενούμενοι ισοφαρίζουν. Φαινόταν να ελέγχει τη φάση ο Αθανασίου.

15:25

25': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

15:21

Αρκετός ο κόσμος στο γήπεδο.

15:17

Σαφώς ανώτεροι οι γηπεδούχοι.

15:13

Δεν δείχνει σημάδια αντίδρασης η Σπάρτη.

15:07

Προσπαθούν να κοντρολάρουν το παιχνίδι οι γηπεδούχοι.

15:03

Πολύ δυνατά μπαίνουν οι γηπεδούχοι, οι οποίοι ανοίγουν το σκορ με τον Σταματή.

15:02

2': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

15:01

14:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:53

Από το 3-0 επί του Πανσερραϊκού προέρχονται οι Λάκωνες, που θέλουν δεύτερο θετικό αποτέλεσμα στη σειρά.

14:49

Αήττητος στα τελευταία τέσσερα παιχνίδια του είναι ο ΑΟΧ, ο οποίος μετρά τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι των Χανίων με τη Σπάρτη ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΧΑΝΙΑ
Αθανασιου, Ζερης, Δαμιανάκης, Ηρακλης, Βασιλειου, Φουρλανος, Τσουκανης Ντούμος Αποστολόπουλος, Σταματης, Βαρούχας
ΣΠΑΡΤΗ
Κραβαρίτης Γκαλίτσιος, Γιαννίτσης, Κατσίκης, Κοτσαρίδης, Μπανούσης, Μουζακίτης, Οικονόμοπουλος, Ροβίδης, Μπουντόπουλος, Ηλιόπουλος
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας) Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Κουντουρέλης (Αθηνών) 4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)