4
16:51

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:50

Με... νέο αίμα, ο Παναθηναϊκός σφράγισε με επιβλητικό τρόπο την πρόκρισή τους στους 8 του θεσμού με συνολικό σκορ 7-0. Στην επόμενη φάση θα βρει απέναντί του τον Αστέρα Τρίπολης.

16:49

Λήξη του ματς! 0-4.

16:47

Δύο λεπτά καθυστερήσεις.

16:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Μπολάκη.

16:43

Όλα έχουν κριθεί από νωρίς, με τις δύο ομάδες να περιμένουν πια απλά να τελειώσει το ματς.

16:36

Λάθος του Πολίτη στην προσπάθειά του να βγάλει την μπαλιά στον Ενγκουέμ, ο Μπουμάλ παίρνει την μπάλα στην περιοχή και με πλασέ κάνει το 0-4.

16:35

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:35

Ο Μπουμάλ βγάζει τη σέντρα, ο Παντελάκης δεν εκτιμά σωστά τη φάση και ο Πίσπας με λόμπα «κρεμά» τον Πολίτη.

16:34

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:32

75': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Δεν αποφέρει κάτι.

16:27

71': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό και δοκάρι! Ο Χατζηγιοβάνης εκτελεί από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ρινάλντι στο δεύτερο δοκάρι, που αιφνιδιάζεται και στέλνει την μπάλα στο δοκάρι, με τον Πολίτη επίσης να αποκρούει!

16:26

69': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Κίκε στη θέση του Στογιάνοφ.

16:22

66': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κουτρουμπής στη θέση του Μολέδο.

16:22

65': Εκτελεί το φάουλ ο Μπουμάλ, διώχνει με γροθιές ο Πολίτης.

16:19

63': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Χατζηγιοβάνης από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

16:17

61': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μίγγος στη θέση του Ζέκα.

16:15

58': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πίσπας στη θέση του Κλωναρίδη.

16:13

Ο Κλωναρίδης έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Ρινάλντι προσπάθησε να σκοράρει με κεφαλιά, αλλά δεν βρήκε την μπάλα όπως θα ήθελε και ο Χατζηγιοβάνης με πλασέ στην κίνηση έκανε το 2-0.

16:13

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:07

51': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:05

48': Σουτ του Μαρινάκη από τα δεξιά, ψηλά άουτ.