19:10

19:09

Αυτή ήταν και η τελευταία φάση του ματς.

19:08

Ο Κούτρης κάνει το γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ναδάλες παίρνει την κεφαλιά και ο Κόντε με ωραίο γυριστό από κοντά ισοφαρίζει σε 1-1.

19:07

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:04

19:02

90': Κίτρινη στον Λε Ταλέκ.

18:59

86': Στη θέση του Πλατέλλα ο Βασιλείου για τον Ατρόμητο.

18:58

85': Γύρισμα του Λε Ταλέκ με το δεξι, άουτ η μπάλα.

18:54

Να παίξουν πιο γρήγορα οι παίκτες του ζητάει ο Πετράκης.

18:51

78': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

18:49

77': Αντί του Σκόνδρα ο Βιδάλ για τον ΠΑΣ.

18:45

73': Ούμπιντες αντί Τόνσο για τον Ατρόμητο.

18:45

72': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

18:43

70': Κίτρινη στον Λίλα.

18:42

69': Στη θέση του Ζάιρο ο Ναδάλες για τον ΠΑΣ.

18:41

69': Στη θέση του Λημνιού ο Μπρίτο για τον Ατρομητο.

18:37

Αναγκασμένος να πάρει μέτρα στο γήπεδο πλέον ο ΠΑΣ.

18:33

Ο Κατράνης βγάζει τη σέντρα, ο Τόνσο από κοντά δεν νικά τον Πασχαλάκη, άλλα στην επαναφορά ο Λε Ταλέκ ανοίγει το σκορ.

18:32

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:30

Στο έδαφος ο Γαρουφαλιάς, μικρή διακοπή.

18:26

Τα εύσημα από τον πάγκο των φιλοξενούμενων παίρνει ο Τζημόπουλος.

18:22

Στο ίδιο έργο θεατές με τον ΠΑΣ να περιμένει και τον Ατρομητο να έχει την μπάλα.

18:18

46': Σεντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

18:17

18:03

45': Γίνεται σέντρα από δεξιά, ο Τζημόπουλος τραβάει τον Φυτανίδη και οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται για πέναλτι. Θα μπορούσε να δοθεί.

18:03

18:01

44': Κίτρινη στον Κούτρη.

18:01

43': Σηκώνει το σημαιάκι ο βοηθός, καλύπτεται ο Λημνιός. Λανθασμένη η υπόδειξη.

17:57

40': Δυνατό σουτ του Γιάκου, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:55

Στο μισό γήπεδο αμύνεται ο ΠΑΣ, ο οποίος έχει εμφανές πρόβλημα στο κέντρο. Δεν κρατάει καθόλου την μπάλα.

17:51

33': Ο Κούτρης βγάζει τη σέντρα, ο Λίλα πάει πρώτος στην μπάλα και αστοχει.

17:46

Κυκλοφορεί την μπάλα και ψάχνει διαδρόμους ο Ατρόμητος.χ

17:42

25': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Από εκτέλεση κόρνερ ο Λε Ταλέκ παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα βρίσκει το αριστερό δοκάρι του Πασχαλάκη, ο οποίος δεν έκανε καλή έξοδο.

17:40

Πολύ παθητικός έως τώρα ο ΠΑΣ, περιμένει συνεχώς χωρίς να δείχνει διάθεση να κλέψει την μάλα.

17:36

Δεν έχει ούτε ρυθμό ούτε φάσεις το ματς.

17:32

15': Σουτ στην κίνηση ο Πλατέλλας, ψηλά η μπάλα.

17:30

Ορεξάτος έχει μπει ο Λημνιός, που προκαλεί ρήγματα.

17:26

Καλύτερα έχει μπει στο ματς ο Ατρόμητος.

17:22

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:18

17:16

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Νίκου Τσακίρη, ο οποίος υπηρέτησε τον Ατρόμητο από διάφορα πόστα.

17:14

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:11

Καλός ο καιρός στο Περιστέρι.

17:08

Από ήττα κόντρα στον ΠΑΟΚ προέρχονται οι Ηπειρώτες που αναζητούν τρίποντο για να παραμείνουν σε τροχιά πεντάδας.

17:04

Την επιστροφή στις νίκες μετά από 22 μέρες και το ματς κόντρα στον Λεβαδειακό ψάχνουν οι Περιστεριώτες.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Κοντοές, Φυτανίδης, Κατράνης, Κυριακίδης, Μπάγκα, Λημνιός, Πλατέλλας, Τόνσο, Λε Ταλέκ
Αναπ: Παπαδόπουλος, Ζησόπουλος, Ντάουντα, Βασιλείου, Λαζαρίδης, Ούμπιδες, Μπρίτο
Πασχαλάκης, Καρανίκας Σκόνδρας, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Κούτρης, Λίλα, Ακόστα, Γιάκος, Ζάιρο, Κόντε
Αναπ: Περιστερίδης, Μπουκουβάλας, Νικολιάς, Μπέριος, Γαρουφαλιάς, Βιντάλ, Ναδάλες
Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Ιωάννης Κουράκης (Ηρακλείου), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής) 4ος: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)