-
1
19:12

19:11

Δίκαιη η νίκη του ΠΑΟΚ, δεν πτοήθηκε από την αποβολή του Αθανασιάδη στο 32' και κέρδισε για τέταρτη φορά τον Παναιτωλικό στις ισάριθμες φετινές μεταξύ τους αναμετρήσεις.

19:10

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης.

19:09

90'+3: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό στην τελευταία φάση του ματς, διώχνει ο Γλύκος με γροθιές.

19:08

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Λέοβατς.

19:07

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

88': Κίτρινη κάρτα στον Μυστακίδη.

19:03

86': Συρτή πάσα του Λέοβατς από αριστερά, ο Μάτος δεν μπορεί να βρει την μπάλα από κοντά.

18:58

81': Δεν μπορεί να φανεί απειλητικός ο Παναιτωλικός, παρά το αριθμητικό του πλεονέκτημα.

18:57

80': Κίτρινη κάρτα στον Ρότσα.

18:55

78': Λόπες αντί Μουνιός στην τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού.

18:52

75': Ο Κάνιας στη θέση του Πέλκα, έκλεισαν οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

18:50

74': Ο Πέλκας έχει τραυματιστεί και θα φύγει από το ματς σε λίγο, έχει πρόβλημα στον αστράγαλο.

18:49

73': Σουτ του Ρότσα λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Γλύκος.

18:48

72': Κίτρινη κάρτα στον Πέλκα.

18:44

67': Ο Χαντάκιας βάζει την τελευταία στιγμή την κόντρα στο σουτ του Μυστακίδη από κοντινή θέση.

18:41

65': Δεύτερη αλλαγή και για τους γηπεδούχους, ο Ρόσα αντί του Ροντρίγκες.

18:40

63': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μαλεζάς αντί Μπίσεσβαρ.

18:39

Ο Μυστακίδης με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι αξιοποιεί τη σέντρα του Λέοβατς από αριστερά, 0-1.

18:38

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:37

61': Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να ελέγχει το ματς, παρά το αριθμητικό του μειονέκτημα.

18:35

59': Κίτρινη κάρτα στον Μουνιός.

18:30

53': Κίτρινη κάρτα στον Χαντάκια.

18:28

51': Άλλη μία μοναδική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Σάκχοφ πλασάρει από πολύ κοντά τον Κυριακίδη μετά από ασίστ του Μυστακίδη, ο γκολκίπερ των Αγρινιωτών απαμακρύνει με τα πόδια.

18:22

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.