0
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:52

Τεράστια νίκη ανόδου (αν και ακόμα είναι νωρίς) για τον Απόλλωνα Σμύρνης, που φτάνει τους 33 βαθμούς και αφήνει στους 28 τη Λαμία.

16:51

Πανηγύρια και από τους φίλους του Απόλλωνα και δικαιολογημένα.

16:51

Ο κόσμος της Λαμίας χειροκροτεί θερμά τους παίκτες, παρά την ήττα.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Λαμία 1-0.

16:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων... Κάνει λάθος ο ρέφερι, τουλάχιστον πέντε λεπτά έπρεπε να δείξει ο τέταρτος.

16:48

90'+1: Κίτρινη στον Μπλάζιτς.

16:47

90': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, η τελευταία. Ο Κρητικός αντί του Δεληζήση.

16:46

89': Νέα διακοπή... Το φορείο μέσα στο γήπεδο, αλλά ο Δεληζήσης καθυστερεί και ο λόγος είναι ότι του μπαίνει επίδεσμος στο κεφάλι.

16:45

Άλλος παίκτης του Απόλλωνα τώρα στο έδαφος. Είναι σαφές ότι οι γηπεδούχοι επιχειρούν να ροκανίσουν το χρόνο και να κρατήσουν το υπέρ τους 1-0.

16:43

Στο 86' πλέον... Πιέζει η Λαμία με γεμίσματα, στο μισό γήπεδο κλεισμένος ο Απόλλων, που αμύνεται μαζίκά.

16:40

Στο έδαφος ο Ταΐρης, μικρή καθυστέρηση... Αρχίζει στο λεπτό το ματς.

16:37

82': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αυγενικού αντί του Σπυρόπουλου.

16:37

82': Κίτρινη στον Βασιλόγιαννη (για διαμαρτυρία)

16:37

82': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:36

81': Σέντρα από τα δεξιά με τον Σπυρόπουλο, στο δεύτερο δοκάρι ο Τζόκιτς σουτάρει, κόντρα και κόρνερ.

16:34

79': Φάουλ για τη Λαμία. Ο Βασιλόγιαννης από τα αριστερά και στα πλάγια, απευθείας, μπλοκάρει ο Ταΐρης.

16:32

77': Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Βασιλόγιαννης έβγαλε με κάθετη σε θέση τετ α τετ τον Ντουρμισάι, σουτ από θέση μέσα δεξιά, στην έξοδο ο Ταΐρης κάνει την απόκρουση του ματς και κρατά το μηδέν.

16:29

74': Συρτό διαγώνιο σουτ χωρίς δύναμη από τον Κάσσο από θέση μέσα αριστερά, κανένα πρόβλημα για τον Τσέναμο.

16:24

69': Κόκκινη στον Πεταυράκη. Με δεύτερη κίτρινη για άτσαλο μαρκάρισμα πάνω στον Κονέ. Με δέκα παίκτες πλέον η Λαμία. Έπρεπε να είναι πιο προσεκτικός ο παίκτης των φιλοξενούμενων. Σωστή η απόφαση του ρέφερι, που ήταν δίπλα στη φάση.

16:22

"Ο κύριος Δημήτρης Σκίζας να επικοινωνήσει με το μαιευτήριο, καθώς γέννησε η γυναίκα του", λένε τα μεγάφωνα της Ριζούπολη. Χειροκροτήματα από την εξέδρα των Απολλωνιστών! Από τα ωραία των γηπέδων

16:20

65': Φερφελής στη θέση του Βάντερσον.

16:19

64': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, στην πρώτη κατεβασιά στο β' ημίχρονο, μετά από προσπάθεια του Πετρόπουλου! Εκτελεί από τα δεξιά ο Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:16

61': Δύο αλλαγές μαζί για τον Απόλλωνα. Ο Τσιάρας αντί του τραυματία Ρομάνο και ο Κάσσος αντί Αλμπάνη.

16:16

Βγαίνει με το φορείο ο Ρομάνο...

16:15

Ο Ρομάνο έχει πέσει στο χορτάρι και δείχνει να πονά, μικρή διακοπή...

16:12

57': Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά με τον Βάντερσον, περνά ανεκμετάλλευτο.