1
19:02

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:02

Ο Πλατανιάς εκμεταλλεύεται την έδρα του και φτάνει στη νίκη με 2-1 απέναντι στην Κέρκυρα.

19:02

Τέλος του αγώνα!

19:01

90+2': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Γουνδουλάκης εκτελεί πλασαριστά και η μπάλα καταλήγει σε πλάγιο για την Κέρκυρα.

18:59

+3' καθυστερήσεων

18:58

90': Ο Σωτηρίου μπλοκάρει σε ολιγωρία της αμυντικής γραμμής του Πλατανιά.

18:58

90': Σε θέση οφσάιντ ο Γιακουμάκης

18:54

86': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργακόπουλος περνά στη θέση του Βενέτη.

18:52

84': ΓΚΟΟΟΟΛ!!!!! Ο Πλατανιάς κάνει το 2-1 με εκτέλεση πέναλτι του Μανούσου!

18:51

83': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Σίγκνεβιτς περνά ο Γουνδουλάκης.

18:50

83': Πέναλτι για τον Πλατανιά κερδίζει ο Μανούσος από μαρκάρισμα του Ντιμιτρόφσκι, σωστή η υπόδειξη!

18:48

80': Δοκάρι για την Κέρκυρα! Ο Κάργας έκανε λανθασμένο γύρισμα και ο Επστάιν αποφεύγει Μπανανά και Σωτηρίου πλασάροντας στην εσωτερική πλευρά του αριστερού δοκαριού του Σωτηρίου!

18:45

77': Ο Μανούσος σουτάρει υπό πίεση από τον Νίκιτς πάνω στον Κουτζαβασίλη.

18:43

75': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα

18:41

73': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ντιμιτρόφσκι αντικαθιστά τον Σπίνουλα.

18:38

70': Στη θέση του τραυματία Καρυπίδη περνά ο Κάργας για τον Πλατανιά.

18:36

68': Εκτέλεση φάουλ του Μενδρινού από αριστερά στην αγκαλιά του Κουτζαβασίλη.

18:33

65': Σέντρα του Στάθη, κεφαλιά του Σίγκνεβιτς, άουτ.

18:30

62': Ο Γιακουμάκης στρώνει στον Μενδρινό που σουτάρει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κουτζαβασίλη.

18:29

61': Κάθετη του Επστάιν στον Τουράμ που έφευγε απέναντι στον Σωτηρίου και υποδεικνύεται μάλλον λανθασμένα οφσάιντ.

18:28

61': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Ανδρεόπουλου μπαίνει ο Νίκιτς.

18:26

58': Ο Σινγνέβιτς στρώνει στον Μανούσο και ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει.

18:23

55': Ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει σε εκτέλεση κόρνερ του Βάντερσον.

18:22

54': Σε θέση οφσάιντ ο Μανούσος

18:19

51': Σε θέση οφσάιντ ο Τουράμ

18:18

50': Κίτρινη κάρτα στον Γκόμες

18:16

48': ΓΚΟΟΟΟΛΛ!!!!!!!!!!! Ο Βάντερσον ισοφαρίζει με κοντινό σουτ! Ο Βραζιλιάνος επωφελείται από ασταθή απόκρουση του Κουτζαβασίλη σε σουτ του Μενδρινού και πλασάρει στα δίχτυα!

18:13

46': Πρώτη αλλαγή στο ματς για τον Πλατανιά. Ο Μενδρινός αντικαθιστά τον Ντεβέσα.

18:13

Σέντρα στο β' ημίχρονο

17:59

Ημίχρονο στα Περιβόλια

17:58

45': Ο Πριντέτα παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

17:58

45': Τρίτο κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Βάντερσον εκτελεί από και...

17:56

43': Σε θέση οφσάιντ ο Τουράμ, σωστή η υπόδειξη.

17:55

42': Κίτρινη κάρτα στον Επστάιν για διαμαρτυρία

17:53

39': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα! Ο Τουράμ πλασάρει εξ επαφής ανοίγοντας το σκορ! Λάθος του Μουνάφο κλέβει ο Γκόμες που θα νικηθεί από τον Σωτηρίου και ο Βραζιλιάνος πλασάρει εξ επαφής για το 0-1!

17:48

35': Παντελώς άτσαλο γυριστό σουτ του Τουράμ που στέλνει τη μπάλα άουτ σχεδόν με το γόνατο.

17:48

34': Ο Μανούσος καλύπτει τον Σπίνουλα που ανεβαίνει από δεξιά και παραχωρεί κόρνερ. Ο Επστάιν εκτελεί από δεξιά...

17:46

33': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Ματιέ Γκόμες.

17:42

29': Νέο κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Μανούσος εκτελεί διώχνει ο Τουράμ.

17:36

23': Σέντρα του Μουνάφο, μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

17:33

19': Κίτρινη κάρτα στον Γιακουμάκη για επικίδυνο μαρκάρισμα πάνω στον Ντιόγκο.

17:31

17': Επικίνδυνο ευθύβολο σουτ του Μανούσου δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κουτζαβασίλη.

17:29

16': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Πλατανιά. Ο Βάντερσον εκτελεί από αριστερά για να υποδειχθεί επιθετικό φάουλ στην προώθηση του Καρυπίδη.