1
16:56

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:55

Ηρακλής και ΑΕΛ μένουν στο 1-1 στο εναρκτήριο ματς για τη 18η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. 14 (4) - 5 (3) οι τελικές προσπάθειες. Η κατοχή μπάλας ήταν υπέρ του Ηρακλή (60%).

16:55

Τέλος του αγώνα

16:52

+3' καθυστερήσεων

16:48

87': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Λεοζίνιο εκτελεί διώχνει ο Ναζλίδης και η προβολή του Κυνηγόπουλου καταλήγει άουτ.

16:48

87': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Κυνηγόπουλος αντικαθιστά τον Γροντή.

16:47

86': ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ! Ο Λεοζίνιο τροφοδοτεί κάθετα τον Πασά που φεύγει τετ-α-τετ απέναντι στον Θεοδωρόπουλο και πλασάρει άουτ!

16:46

85': Κόρνερ για την ΑΕΛ από δεξιά. Ο Ντέλετιτς εκτελεί και ο Ιντζόγλου απομακρύνει τη μπάλα.

16:45

84': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Φατιόν αντικαθιστά τον Αναστασόπουλο.

16:43

82': Κόρνερ για την ΑΕΛ! Ο Ντέλετιτς εκτελεί πάνω στον Χουάντερσον που δέχεται επιθετικό φάουλ.

16:42

81': Σε θέση οφσάιντ ο Περόνε, σωστή η υπόδειξη.

16:39

78': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ! Ο Ρέντζας σουτάρει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Χουάντερσον.

16:38

76': Ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει την εκτέλεση φάουλ του Λεοζίνιο.

16:36

75'! Ο Τικιτό κάνει την προβολή στο σουτ του Περόνε και γλιτώνει την ΑΕΛ!

16:35

74': Κίτρινη κάρτα στον Δώνη

16:34

73': Σε θέση οφσάιντ ο Περόνε, λανθασμένη η υπόδειξη.

16:32

71': Κόρνερ για τον Ηρακλή από δεξιά. Ο Λεοζίνιο εκτελεί με τον Θεοδωρόπουλο να κάνει το λάθος.... Ο Στάμου αστοχεί προ κενής εστίας!!!

16:29

69': Στη θέση του τραυματία Κούρου περνά ο Καραγκούνης.

16:27

66': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μονιάκης κάνει ωραία προσπάθεια από αριστερά με τον Ναζλίδη να... τσιμπάει τη μπάλα και να σουτάρει στα ύψη!

16:26

65': Ξαφνικό σουτ του Ντέλετιτς πάνω στον Χουάντερσον.

16:25

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από αριστερά και ο... ξεχασμένος Περόνε στο δεύτερο δοκάρι σουτάρει ψηλά!

16:22

60': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Μοντέιρο περνά ο Περόνε.

16:21

59': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Πασάς σε μία σωστή υπόδειξη.

16:20

59': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο σουτάρει και ο Θεοδωρόπουλος αποκρούει ασταθώς.

16:18

57': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Τσάκο περνά ο Αβραάμ.

16:15

53': Ο Λεοζίνιο εκτελεί κόρνερ από δεξιά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.