Ο Πλατανιάς άξιζε τη νίκη και την πέτυχε επικρατώντας με 1-0 του ΠΑΣ Γιάννινα.

19:06

Τέλος του αγώνα!

19:05

90+3': Σέντρα του Ακόστα πάνω στον Κοκκαλά.

19:03

90+2': Κόρνερ για τον ΠΑΣ περνά ανεκμετάλλευτο.

19:03

90+2': Ο Σίνγνιεβιτς συνεργάζεται με τον Μανούσο για να διώξει ο Περιστερίδης!

19:02

+4' καθυστερήσεων

18:59

88': Κόρνερ για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:59

88': Μεγάλη ευκαιτία για τον Πλατανιά! Ο Ντεβέσα πασάρει στον Γιορέντε που πλασάρει πάνω στον Περιστερίδη!

18:55

9 - 3 οι τελικές

18:55

84': Ο Καρυπίδης κάνει άστοχη κεφαλιά προ κενής εστίας στο δεύτερο δοκάρι!

18:54

84': Ο Γιορέντε εκτελεί κόρνερ από δεξιά για τον Πλατανιά..

18:54

83': Τρομερό τάκλιν του Μιχαήλ στον Ντεβέσα που ετοιμαζόταν να πλασάρει απέναντι στον Περιστερίδη.

18:52

81': Γιορέντε και Πριντέρα προλαβαίνουν τον Ζάιρο που κατεβάζει τη μπάλα με το στήθος απέναντι στον Κοκκαλά.

18:50

80': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Γουνδουλάκη που καταχειροκροτείται περνά ο Μουνάφο.

18:50

79': Κίτρινη κάρτα στον Κοζορώνη

18:45

74': Ο Μανούσος επιλέγει άστοχη σέντρα από αριστερά.

18:42

71': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Κούτρης αντικαθιστά τον Ναδάλες.

18:41

66': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ακόστα αντικαθιστά τον Νικολιά.

18:38

68': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Γιάκος αντικαθιστά τον Βιδάλ.

18:37

67': Διπλή αλλαγή για τον Πλατανιά. Μενδρινός και Ντίνας αντικαθίστανται από τους Ντεβέσα και Μανούσο αντίστοιχα.

18:37

65': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Σίγκνιεβιτς συνεργάζεται με τον Γουνδουλάκη από δεξιά και ο Λευκορώσος πασάρει στον Μενδρινό που πλασάρει πάνω στον Περιστερίδη!

18:33

62': Εκτέλεση φάουλ του Κοζορώνη πάνω στον Κοκκαλά.

18:30

59': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σίγκνιεβιτς. Πολύ οριακή φάση.

18:25

54': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Πριντέτα αστοχεί με κεφαλιά.

18:25

54': Μακρινό σουτ του Κόντε, πάνω στον Κοκκαλά.

18:20

49': ΓΚΟΛ!!!!! Ο Αποστολόπουλος επωφελείται από λάθος του Ναδάλες και σουτάρει διαγώνια για ν' ανοίξει το σκορ!

18:18

46': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σίγνιεβιτς.