Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 4-1.

21:19

Ο Μύγας βγάζει τη σέντρα, ο Πάουλο παίρνει την κεφαλιά και στελνει την μπάλα στην απέναντι γωνιά.

21:19

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:17

21:14

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτα, κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΟΚ.

21:10

83': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κλέσιο κάνει δυνατο σουτ από μέσα δεξιά και ο Μπρκιτς αποκρούει.

21:05

Ο Πρίγιοβιτς αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει την αριστερή γωνιά του Κυριακιδη και σκοράρει παρόλο που εκείνος έπεσε σωστά.

21:04

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:04

77': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Περείρα μπαίνει με το κεφάλι στη φάση και ο Μύγας πάει άτσαλα με το πόδι.

21:02

76': Βασιλούδης αντί Ρόσα για τον Παναιτωλικό.

20:59

73': Πέλκας στη θέση του Κουλούρη για τον ΠΑΟΚ.

20:56

70': Στη θέση του Τσοκάνη ο Ρότσα για τον Παναιτωλικό.

20:53

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Τσοκάνης.

20:50

64': Στη θέση του Μπίσεσβαρ ο Πρίγιοβιτς για τον ΠΑΟΚ.

20:49

64': Στη θέση του Μουνιός ο Λόπες για τον Παναιτωλικό.

20:44

58': Αψιμαχία ανάμεσα σε Κουτρομάνο και Κάνιας ύστερα από φάουλ του πρώτου, που πήρε κίτρινη.

20:41

54': Χαρίσης αντί Σάκχοφ για τον ΠΑΟΚ.

20:41

Εκτελείται κόρνερ από τον Περέιρα, ο Κουλούρης παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα πάει στο δοκάρι ύστερα από παρέμβαση του Κυριακίδη και από κοντά με προβολή ο Σάκχοφ κάνει το 3-0.

20:39

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:38

51': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κλέσιο περνά εύκολα τον Βαρέλα, κάνει και σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει ψηλά.

20:35

49': Κακό γύρισμα από τον Μαλεζά, ο Μπρκιτς πέφτει στα πόδια του Κλέσιο και διώχνει.

20:32

20:31

20:16

20:15

45'+1: Σουτ στην κίνηση κάνει ο Μύγας, εύκολα ο Μπρκιτς.

20:15

20:13

Ο Σάκχοφ κλέβει από τον Παπουτσογιαννόπουλο, δίνει στον Μπίσεσβαρ και αυτός κάνει με πλασέ το 2-0.

20:12

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:11

Ο Περέιρα ανοίγει στον Κιτσιου, εκείνος κάνει το γύρισμα, ο Μυστακίδης με κεφαλιά τροφοδοτεί τον Δεληγιαννίδη και ο τελευταίος από μέσα αριστερά γράφει το 1-0.

20:11

41': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:10

40': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μυστακίδης σκάβει ωραια για τον Κουλούρη και εκείνος με λόμπα αστοχεί.

20:07

37': Κίτρινη στον Τσοκάνη.

20:06

Κοντρολάρει το ματς ο ΠΑΟΚ.

20:03

33': Δοκιμάζει από μακρια το πόδι του ο Παπουτσογιαννόπουλος, εύκολα ο Μπρκιτς.

19:59

30': Ο Κουλούρης βγάζει τη σέντρα, ο Σάκχοφ μπαίνει στην πορεία της μπάλας και αστοχεί με προβολή.

19:58

28': Κίτρινη στον Σάκχοφ.

19:54

Έχει πέσει ο ρυθμός.

19:50

21': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, απομακρύνεται η μπάλα.

19:46

17': Μακρινό σουτ του Περέιρα, ψηλά φεύγει η μπάλα.

19:44

14': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Κίτσιου, κάνει σουτ με το αριστερό και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

19:41

11': Μακρινό σουτ του Ρόσα, με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει ο Μπρκιτς.

19:38

8': Ο Περέιρα στρώνει στον Κάνιας, εκείνος κάνει το σουτ και ο Κυριακίδης αποκρούει.

19:36

Καλύτερα μπήκε ο ΠΑΟΚ.

19:32

2': Ο Περέιρα εκτελεί κόρνερ, ο Μαλεζάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:30

19:27

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δυο ομάδες.

19:23

Με αρκετές αλλαγές οι Θεσσαλονικείς κυρίως, έχει διαφοροποιήσεις και ο Παναιτωλικός.

19:19

Αυτή είναι η ρεβάνς, η οποία μοιάζει περισσότερο με τυπική διαδικασία μετά το 0-2 του Αγρινίου.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Μπρκιτς, Βαρέλα, Δεληγιαννίδης, Κίτσιου, Σάκχοφ, Κάνιας, Μυστακίδης, Περέιρα, Μπίσεσβαρ, Κουλούρης.
Αναπ: Σιαμπάνης, Κρέσπο, Χαρίσης, Πέλκας, Δημητριάδης, Κάμπος, Πρίγιοβιτς.
Κυριακίδης, Τσοκάνης, Χαντάκιας, Ροντρίγκες, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος, Κουτρομάνος, Μουνιόθ, Πάουλο, Ρόσα, Κλέσιο.
Αναπ: Κολοβούρης, Βασιλούδης, Λόπες, Μάκος, Ρότσα, Γιαννιώτης, Μάλης.
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Σάββας (Σερρών) 4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)