2
19:18

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:06

Το πάνω χέρι με αυτή την ισοπαλία έχει πλέον ο Ατρόμητος, αλλά η Λαμία απέδειξε ότι είναι ανταγωνιστική, οπότε τίποτα δεν αποκλείεται στη ρεβάνς...

19:05

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Ατρόμητος 2-2.

19:01

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:01

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες από τα δεξιά, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

18:54

83': Οφσάιντ ο Φερφελής. Σωστή υπόδειξη.

18:54

83': Τρίτη αλλαγή και για τον Τεννέ για λογαριασμό της Λαμίας. Ο Μανιάς στη θέση του Βασιλόγιαννη.

18:49

79': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

18:47

77': Σέντρα Καραγιάννη, κεφαλιά Φερφελής, ψηλά πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

18:46

76': Οφσάιντ ο Λε Ταλέκ. Οριακή φάση.

18:41

71': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Πατσαρούχας αντί του Τσούκαλου.

18:41

71': Ο Λημνιός πέφτει σε μαρκάρισμα του Κοτσώνη και σε θέση μέσα αριστερά στην περιοχή της Λαμίας. Σωστά ο ρέφερι αφήνει το ματς να εξελιχθεί, δεν υπάρχει παράβαση.

18:38

68': Ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Κορακάκης για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ αντί του Ντάουντα.

18:37

67': Φάουλ-γέμισμα για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, ο Ζησόπουλος επιχειρεί να κάνει το τακουκάνι μέσα από την περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

18:35

65': Κίτρινη στον Μπουλούλη.

18:31

61': Και η δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου. Ο Κυριακίδης στη θέση του Τόνσο.

18:30

60': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βασιλείου αντί του Μπρίτο.

18:27

57': Υπό πίεση σουτ Φερφελή μέσα από την περιοχή, άουτ,

18:24

54': Εκτελεί ο Αυγενικού από τα δεξιά, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου. Απο τα αριστερά αυτή τη φορά ο Αυγενικού καινέο κόρνερ. Τρίτο στη σειρά, από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:23

53': Ευκαιρία για τη Λαμία... Σέντρα Τζόκιτς, κεφαλιά Φερφελή από το ύψος του πέναλτι, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

18:21

51': Κίτρινη στον Φυτανίδη.

18:18

48': Σουτ Αυγενικού έξω από την περιοχή, άουτ.

18:16

18:16

46': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης στη θέση του Σπυρόπουλου.