2
19:06

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:06

Ο Ηρακλής επικρατεί με 2-0 της Βέροιας στο εξ αναβολής ματς για τη 2η αγωνιστική. Ήταν η πρώτη εκτός έδρας νίκη για τους Θεσσαλονικείς στο φετινό πρωτάθλημα!

19:05

90+4': Τέλος του αγώνα!

19:03

90+2': ΓΚΟΟΛΛΛ!!! Ο Λεοζίνιο εκτελεί στη χαμηλά στη δεξιά γωνία του Καντιμοίρη που κάνει το 2-0 για τον Ηρακλή!

19:02

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλάφα.

19:01

90': Πέναλτι για τον Ηρακλή σε ανατροπή του Λεοζίνιο από τον Μπαλάφα!

19:01

+4' καθυστερήσεων

19:01

89': Κίτρινη κάρτα για καθυστερήσεις στον Λεοζίνιο.

18:59

89': Τρία διαδοχικά κόρνερ για τον Ηρακλή χωρίς κανένα αποτέλεσμα.

18:59

88': Σε κόρνερ ο Καντιμοίρη από την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λεοζίνιο από δεξιά!

18:58

87': Κίτρινη κάρτα στον Καλί.

18:57

86': Απίστευτη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο διασχίζει το μισό γήπεδο, αλλά πλασάρει άουτ στο τετ-α-τετ με τον Καντιμοίρη!

18:56

85': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Γροντής αποχωρεί τραυματίας και περνά ο Ρούσσος στο τερέν.

18:52

81': ΓΚΟΟΟΟΟΛ!!!!!! Ο Γροντής σουτάρει στο δεξί "Γ" του Καντιμοίρη και δίνει προβάδισμα στον Ηρακλή! Όλα έγιναν από την ταχύτατη συνεργασία των Πασά-Λεοζίνιο και του σκόρερ.

18:51

80': Κίτρινη κάρτα στον Άρτσε για κράτημα πάνω στον Αγγελόπουλο.

18:50

79': Τρίτη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Τζιώρας αντικαθιστά τον Καπετάνο.

18:45

75': Ο Σαρπόνγκ γυρίζει χαμηλά από δεξιά στην περιοχή του Ηρακλή με τον Καπετάνο να στρώνει στον Στόιτσεφ που σουτάρει άουτ!

18:43

72': Ο Καντιμοίρης μπλοκάρει σε σουτ του Άρτσε εκτός περιοχής.

18:41

70': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπελαΐντ αντικαθιστά τον Λινάρδο.

18:40

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Δώνη περνά ο Αγγελόπουλος.

18:39

68': Σε θέση οφσάιντ ο Άρτσε, σωστή η υπόδειξη.

18:38

67': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Άρτσε συγκλίνει και σουτάρει για να διώξει ο Χουάντερσον.

18:37

66': Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει.

18:36

65': Τεράστια ευκαιρία για τον Ηρακλή! Μετά από φάση διαρκείας ο Λεοζίνιο σουτάρει και ο Καντιμοίρης παραχωρεί κόρνερ!

18:34

63': Σέντρα του Μαλόν στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Σαρπόνγκ κάνει απογοητευτικό απευθείας σουτ.