Χειροκροτουν τον κόσμο του Άρη οι παίκτες του.

21:31

Λήξη αναμέτρησης και ένταση. 1-1 το τελικό σκορ.

21:30

90'+7: Ο Μιλιβόγεβιτς εκτελεί απευθείας το φάουλ και με το ένα χέρι ο Διούδης αποκρούει.

21:29

Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό.

21:28

90'+5: Κίτρινη στον Μιλιβόγεβιτς.

21:24

90'+2: Καρβούνης αντί Μιλούνοβιτς για τον Άρη.

21:23

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:23

90': Εντελώς άστοχο σουτ του Ρέτσου από μακριά.

21:23

90': Μακρινό σουτ από τον Παυλίδη, άουτ η μπάλα.

21:22

89': Κόρνερ για τον Άρη. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Πίτου Γκαρσία και η μπάλα απομακρύνεται.

21:19

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Σόουζα.

21:17

84': Σε θεση οφσάιντ ο Ανσαριφαρντ, σωστή η απόφαση.

21:14

Ωραία μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Φιγκέιρας κάνει το γύρισμα και ο Ανσαριφάρντ αμαρκάριστος ισοφαρίζει σε 1-1.

21:14

81': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:09

77': Στη θέση του Ανάκογλου ο Παυλίδης για τον Άρη.

21:09

76': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ανσαριφάρντ πιάνει ωραίο εναέριο σουτ και ο Διούδης αποκρούει.

21:08

75': Στη θέση του Μανθάτη ο Σεμπά και σε αυτή του Καμπιάσο ο Μιλιβόγεβιτς για τον Ολυμπιακό.

21:05

Στο έδαφος ο Διούδης, προσωρινή διακοπή.

21:04

71': Ο Ελιουνούσι παίρνει την κεφαλιά και ο Ανδρούτσος εντός περιοχής αστοχεί.

21:03

70': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Ρόβας. "Ντροπή" λέει στον Τίκα. Έκανε δυνατό μαρκάρισμα στον Μανθάτη, σωστή η απόφαση.

21:02

69': Μακρινό σουτ του Καρντόσο, ψηλά η μπάλα.

21:01

68': Ανδρούτσος αντί Μπουχαλακη για τον Ολυμπιακό.

20:58

Έξυπνο φάουλ του Ρέτσου στον Καπνίδη που κόβει αντεπίθεση.

20:54

61': Κίτρινη στον Σόουζα.

20:53

60': Απευθείας φάουλ από τον Καρντόσο, εύκολα μπλοκάρει ο Διούδης.

20:50

57': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Μιλούνοβιτς, λανθασμένη η υπόδειξη του βοηθού.

20:48

55': Αντικείμενα από την κερκίδα τη στιγμή που ο Μανθάτης με τον Μπουχαλακη προσπαθεί να εκτελέσει κόρνερ και μικρή διακοπή για να γίνουν οι συστάσεις από τα μεγάφωνα.

20:46

53': Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Νιετο αντί να κάνει σουτ από μέσα δεξιά επιλέγει πάσα και δεν καταφέρνει κάποιος συμπαίκτης του να μπει στην πορεία της μπάλας.

20:43

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Καρντόσο στρώνει στον Μανθάτη, εκείνος κάνει το σουτ από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.