1
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Το γκολ του Μπακασέτα δίνει προβάδισμα πρόκρισης στην ΑΕΚ που έκαμψε δύσκολα την αντίσταση του Λεβαδειακού που είχε ευκαιρίες για κάτι καλύτερο, έχοντας και δοκάρι.

16:53

Λήξη του ματς! 0-1.

16:51

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μάγκας πιάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει εντυπωσιακά ο Ανέστης.

16:51

16:49

90': Σέντρα - σουτ του Γιουσούφ, μαζεύει ο Ανέστης.

16:48

89': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Γιουσούφ βγάζει τη σέντρα, ο Βασιλείου πιάνει το σουτ στην κίνηση, λίγο άουτ η μπάλα.

16:43

84': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπακάκης στη θέση του Αϊντάρεβιτς.

16:42

84': Κίτρινη κάρτα στον Μάγκα.

16:40

82': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:39

80': Κεφαλιά του Μάνταλου, δεν ανησυχεί ο Μοσχονάς.

16:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Μεντί.

16:33

74': Ωραία προσπάθεια του Μεληκιώτη, κάνει το γυριστό σουτ μέσα στην περιοχή, μαζεύει ο Μοσχονάς.

16:32

73': Κίτρινη κάρτα στον Μεληκιώτη.

16:29

Πολύ ωραία συνεργασία του Μεληκιώτη με τον Μπακασέτα, ο... μικρός βγάζει την τελική μπαλιά στον συμπαίκτη του με τακουνάκι και εκείνος νικά τον Μοσχονά για το 0-1.

16:29

71': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:29

70': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καλτσάς στη θέση του Τόπι που νιώθει ενοχλήσεις.

16:24

65': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μεληκιώτης στη θέση του Βάργκας.

16:23

64': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Βάργκας, δεν αποφέρει κάτι.

16:18

59': Κίτρινη κάρτα στον Κολοβέτσιο.

16:17

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιουσούφ στη θέση του Σουμπίνιο.

16:13

54': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλιάζες στη θέση του Σένκα.

16:10

51': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Σουμπίνιο επιμένει και κερδίζει τις κόντρες, μπαίνει στην περιοχή και κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

16:09

50': Μακρινό σουτ του Μαχαίρα, άουτ η μπάλα.