0
19:06

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:05

Η Ξάνθη επικρατεί με 1-0 του ΟΦΗ στον πρώτο αγώνα για τους "16" στο Κύπελλο Ελλάδας

19:04

90+4': Τέλος του αγώνα

19:02

+3' καθυστερήσεων

19:01

90': Σκληρό μαρκάρισμα του Καμαρά τιμωρείται με κίτρινη κάρτα.

19:01

89': Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς και τη βλέπει ο Νάστος για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Βασιλακάκη.

18:58

88': Εκτέλεση φάουλ του Τριάδη πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του ΟΦΗ.

18:50

80': Ο Μπουρσελής αντικαθιστά τον Βρεττό στη δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:50

80': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης αντικαθιστά τον Σολτάνι.

18:46

75': Καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Γουάλας σεντράρει από αριστερά και η κεφαλιά του Λάζιτς περνά άουτ.

18:42

72': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Όγκμποε αντικαθιστά τον Μάνο.

18:42

71': Σουτ του Βρεττού εκτός περιοχής καταλήγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ζίβκοβιτς.

18:40

70': Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Μάνος σουτάρει και ο Ζίβκοβιτς διώχνει ασταθώς! Ο Πάγκαλος πλασάρει άουτ εξ επαφής μετά από εκτέλεση κόρνερ.

18:38

67': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βασιλακάκης περνά στο ματς αντί του Γιουνές.

18:36

66': Ο ΟΦΗ πιέζει περισσότερο στα τελευταία λεπτά κερδίζοντας μερικά μέτρα στον αγωνιστικό χώρο.

18:33

63': Μακρινό σουτ του Βαλλιάνου, άουτ.

18:33

Ο νεοεισελθών περνά σε θέση αριστερού μπακ στέλνοντας τον Μπαξεβανίδη σ' εκείνη του δεξιού μπακ.

18:32

62': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Γουάλας περνά στο ματς αντί του Παπαγεωργίου.

18:29

59': Κόρνερ για την Ξάνθη. Ο Ντε Λούκας εκτελεί από δεξιά και ο Παντίδος απομακρύνει. Ο Μπαξεβανίδης υποπίπτει σε επιθετικό φάουλ.

18:28

Ο Κώστας Κιάσσος είναι ο γηραιότερος ποδοσφαιριστής που αγωνίζεται στο Κύπελλο Ελλάδας κατά την τελευταία 20ετία όντας 41 ετών και... επτά ημερών.

18:23

53': Πρώτο κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Μητρόπουλος εκτελεί από αριστερά, διώχνει ο Λάζιτς σε πλάγιο άουτ.

18:18

48': Δοκάρι για την Ξάνθη! Φοβερό αριστερό βολέ εκτός περιοχής καταλήγει στο οριζόντιο δοκάρι του Δαύκου!