3
17:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:57

Καλύτερος ο Απόλλων, πήρε τη νίκη, που τον διατηρεί στην κορυφή της βαθμολογίας με ενα ματς περισσότερο από τη Λαμία. Η "Ελαφρά Ταξιαρχία" έχει 30 πόντους σε 12 ματς και οι δεύτεροι Φθιώτες 28, ενώ στην τρίτη θέση βρίσκεται ο Άρης με 26 και επίσης 11 αγώνες.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης 1-3.

16:52

90'+4: Κίτρινη στον Σταματάκη.

16:52

90'+3: Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ατομική προσπάθεια του Ρομάνο, μπαίνει στην περιοχή, σουτ από θέση τετ α τετ, απομακρύνει σε κόρνερ ο Μακρυωνίτης. Εκτελεί ο Χιντζίδης το κόρνερ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:51

90'+2: Ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό. Γέμισμα από τα δεξιά στα καρέ του Απόλλωνα, ο Τσίγκρος σε θέση τετ α τετ, σουτ από τα αριστερά στο ύψος της μικρής περιοχής και διαγώνια, διώχνει ο Γεωργακόπουλος.

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Άκης Μάντζιος για τον Απόλλωνα, Ο Καλλέργης στη θέση του Διαμαντόπουλου.

16:46

87': Σουτ Τσούπρου από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

16:45

Ο Διαμαντόπουλος κίνεται από τα αριστερά, διαγώνιο σουτ, νικά τον Μακρυωνίτης και στα δίχτυα, 1-3.

16:45

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:44

85': Εξαιρερική ατομική προσπάθεια από τον Πάνο, δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά και τετ α τετ με τον Μακρυωνίτης, που αποκρούει και σώζει τον Πανελευσινιακό από το τρίτο γκολ.

16:43

84': Οφσάιντ ο Αγγελούδης, σωστή υπόδειξη.

16:42

83': Ο Πετρόπουλος σουτάρει από το υψος της περιοχής, στην αγκαλιά του Μακρυωνίτης.

16:42

83': Κίτρινη στον Διαμαντόπουλο.

16:41

82': Διαγώνιο συρτό σουτ Γραικού από τα αριστερά, άουτ.

16:38

79': Τρίτη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Κασνέτση.

16:37

78': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Χιντζίδη, ο Πετρόπουλος σουτάρει με δύναμη, η μπάλα χτυπά και στον Δεληζήση κονράρει σε αμυντικούς και νέο κόρνερ. Στην εξελίξη του περνά ανεκμετάλλευτο.

16:36

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα, μετά από κόντρες ο Πετρόπουλος σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κοντράρει, χάνει τη δύναμη της και ο Μακρυωνίτης με υπερένταση πέφτει στην αριστερή γωνιά του και απομακρύνει σε κόρνερ.

16:34

75': Σέντρα-σουτ Ρομάνο από θέση έξω αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Μακρυωνίτης.

16:32

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Αγγελούδης στη θέση του Νίασον.

16:29

70': Σουτ Κονέ έξω από την περιοχή, καλοτραβηγμένο, άουτ.

16:28

Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα 20 μέτρα και αριστερά, Κονέ απευθείας, περνά η μπαλα από το τείχος και... μέσα, 1-2.

16:28

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:24

65': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα. Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, ο Πετρόπουλος πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, στη ρίζα της δεξιάς δοκού και άουτ η μπάλα.

16:20

61': Ο Ρομάνο βγάζει σε Πάνο, σέντρα-σουτ από τον τελευταίο από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Μακρυωνίτη.

16:20

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ρομάνο αντί του Κρητικού.