Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

17:48

Η Λαμία θριαμβεύει με 2-1 κόντρα στον ΟΦΗ!

17:47

90+5': Τέλος του αγώνα

17:45

90+2': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αυγενικού αντικαθιστά τον Ντουρμισάι.

17:42

90': Κίτρινη κάρτα στον Όστοϊτς για σκληρό μαρκάρισμα.

17:37

84': Σουτ του Φεφελή πάνω στον Δερμιτζάκη!

17:36

83': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Φερφελής αντικαθιστά τον Καραγιάννη!

17:35

82': Σουτ του Μάνου διώχνει ο Τσέναμο και απομακρύνει ο Όμο!

17:34

81': Κίτρινη κάρτα στον Ράντι για καθυστερήσεις.

17:28

74': Σουτ του Μιλοσάβλιεφ, άουτ.

17:28

74': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος αντικαθιστά τον Χαντί και ο Χίσι περνά στη θέση του Νάστου.

17:25

71': ΓΚΟΟΟΟΟΛ! 1-2 για τη Λαμία! Ο Βάντερσον εκτελεί κόρνερ από δεξιά με τον Όμο να παίρνει την κεφαλιά και τον Δερμιτζάκη ν' αδρανεί για το 1-2!

17:22

68': Καλή στιγμή για τη Λαμία. Ο Πεταυράκης σεντράρει για τον Ντουρμισάι που παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

17:20

66': Κίτρινη κάρτα στον Ντουρμισάι

17:19

66': ΓΚΟΛ για τη Λαμία! Ο Ντουρμισάι φεύγει κατά μέτωπο στην αντεπίθεση και πλασάρει τον Δερμιτζάκη στην έξοδο ισοφαρίζοντας σε 1-1!

17:16

63': Εκτέλεση φάουλ του Χαντί με τους Όμο - Τσέναμο να χάνουν τη φάση και τον Αντουκόρ να παίρνει την κεφαλιά, άουτ!

17:15

62': Κίτρινη κάρτα στον Τζόκιτς που πάτησε ηθελημένα τον Χαντί.

17:14

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπλάζιτς

17:13

60': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τζόκιτς αντικαθιστά τον Βασιλόγιαννη

17:12

59': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ! Είναι ο Βουό! Ο Ράντι γυρίζει από δεξιά προς τον Αντουκόρ που σουτάρει για να διώξει ο Τσέναμο με τον Βουό να πλασάρει εξ επαφής για το 1-0!

17:09

56': Αδύναμο σουτ του Αντουκόρ πάνω στον Τσέναμο.

17:06

53': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ξαφνικό βολέ του Βουό από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής καταλήγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Τσέναμο!

17:06

53': Κόρνερ για τον ΟΦΗ που μαζεύει ο Τσέναμο.

17:04

51': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Βουό σε μία σωστή υπόδειξη.

16:59

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ράντι αντικαθιστά τον Όγμποε