1
-
0
21:12

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης

21:11

90'+3': Κίτρινη στον Χωριανόπουλο

21:07

4 τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:07

89': Ο Γκαρσία παραχωρεί τη θέση του στον Βλαστέλλη

21:02

84': Κίτρινη κάρτα στον Κολοβέτσιο

20:58

80': Ο Τσάβες επιχειρεί το σουτ με την μπάλα να περνάει άουτ

20:52

76': Ο ΠΑΣ ολοκληρώνει τις αλλαγές του με τον Βισέντο στη θέση του Τσουκαλά

20:50

74': Ο Καζάκης παραχωρεί τη θέση του στον Γκάσιτς

20:47

71': Ο Βίλα μετά από μπαλιά του Τσάβες επιχειρεί το πλασέ από ευνοϊκή θέση με την μπάλα να περνάει λίγο άουτ

20:41

66': Ο Σιλιγαρδάκης περνάει στη θέση του Φαρία για την Καλλονή και ο Στρούνας αντί του Ντάσιου στον ΠΑΣ

20:33

57': Ο Γιάκος περνάει στο ματς στη θέση του Κοροβέση

20:29

Ο Λεοζίνιο από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ και νικώντας τον Βελλίδη στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία για το 1-0

20:29

53': ΓΚΟΛ για την Καλλονή

20:27

51': Νέο σουτ για τον ΠΑΣ με τον Τσάβες και πάλι να στέλνει την μπάλα άουτ

20:25

50': Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς για θέατρο καθώς εκβίασε το πέναλτι

20:22

47': Ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα το αδύναμο σουτ του Λεοζίνιο

20:21

46': Το πρώτο σουτ στο ματς για τον ΠΑΣ με τον Τσάβες να στέλνει την μπάλα άουτ

20:21

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

20:08

Η Καλλονή κυριαρχεί κατά κράτος στον αγωνιστικό χώρο και άξιζε ένα γκολ, ενώ ο ΠΑΣ δεν δείχνει ικανός να απειλήσει και θα χρειαστεί να βελτιωθεί αρκετά αν θέλει να φύγει με θετικό αποτέλεσμα από το ΟΑΚΑ

20:04

45'+1': Λήξη του πρώτου μέρους

19:59

41': Δυνατή εκτέλεση φάουλ από τον Λεάντρο και η μπάλα καταληγει ψηλά άουτ

19:56

38': Ακόμη μια ευκαιρία για την Καλλονή με τον Μανούσο ύστερα από συνδυασμό με τον Γκαρσία να πλασάρει στέλνοντας την μπάλα λίγο άουτ

19:49

31': Ο Μανούσος μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή, κάνει το σουτ αλλά βλέπει την μπάλα να σταματά στο αριστερο δοκάρι του Βελλίδη

19:44

26': Ο επιθετικός μονόλογος της Καλλονής συνεχίζεται με τον Λεοζίνιο να πλασάρει άουτ

19:43

24': Ο Γκαρσία επιχειρεί το σουτ και ο Βελλίδης όντας σωστά τοποθετημένος μπλοκάρει

19:39

20': Ο Λεοζίνιο εκτελεί απευθείας φάουλ αλλά ο Βελλίδης βλέπει χωρίς να ανησυχεί την μπάλα να περνάει άουτ

19:34

15': Νέο σουτ για την Καλλονή με τον Γκαρσία να... δοκιμάζει το πόδι του και να στέλνει την μπάλα άουτ

19:26

8': Ο Μανούσος λίγο έξω από την περιοχή κάνει το σουτ με την μπάλα να καταλήγει άουτ

19:24

6': Ο Λεάντρο επιχειρεί το δυνατό σουτ από μακρινή απόσταση με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Βελλίδη

19:23

5': Ο Γκαρσία μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει την παράλληλη μπαλιά στον Καζάκη που δεν προλαβαίνει να τη σπρώξει στα δίχτυα καθώς μετά από παρέμβαση των αμυντικών καταλήγει κόρνερ. Χέρι ζητούν οι γηπεδούχοι στην παρέμβαση του Τζημόπουλου

19:18

1': Έναρξη του αγώνα