1
19:15

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:08

Με μεγάλη κίνηση το πρώτο ημίχρονο και την ΑΕΛ πιο επικίνδυνη, ματς τακτικής στο δεύτερο μισό με τη Βέροια να είναι σαφώς καλύτερη, να ισοφαρίζει και να πιέζει για το δεύτερο γκολ, το οποίος όμως δεν κατάφερε να πετύχει.

19:07

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βέροια - ΑΕΛ 1-1.

19:03

90'+2: Κίτρινη στον Ντέλετιτς.

19:02

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Σουτ Καπετάνου λίγο μέσα από την περιοχή και σε ευθεία με την εστία, δεν είναι καλό το πλασέ, εύκολα μαζεύει ο Θεοδωρόπουλος.

19:01

89': Ο Κάλβο ανοίγει για τον Τόμας, σουτ έξω από την περιοχή και αριστερά, πάνω από την στία της ΑΕΛ.

18:58

87': Τρίτη αλλαγή από τον Σάκη Τσιώλη για την ΑΕΛ. Ο Τικίτο αντί του Ικάουνιεκς.

18:56

86': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Σαρπόνγκ, άουτ η μπάλα...

18:56

85': Φόαυλ για τη Βέροια από τα δεξιά, στα 25 μέτρα, χαμηλά και με μεγάλη δύναμη η εκτέλεση του Σαρπόνγκ, ο Αναστασόπουλος διώχνει δύσκολα.

18:53

82': Σέντρα Αναστασόπουλου, κεφαλιά από τον Καπό, άουτ.

18:51

80': Καλή στιγμή για τη Βέροια. Γέμισμα από τα αριστερά στα καρέ της ΑΕΛ, στοπάρει ο Μπαλάφας, σουτάρει μέσα από την περιοχή, απομακρύνει ο Θεοδωρόπουλος και κρατά το 1-1.

18:49

78': Μακρινό σουτ Γκαγιέγο, άουτ.

18:48

77': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

18:44

73': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Καπός αντί του Φατιόν.

18:42

71': Κόρνερ για την ΑΕΛ με τον Ικάουνιεκς από τα αριστερά, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

18:40

Φάουλ για τη Βέροια με τον Σαρπόνγκ, από τα αριστερά του ημικύκλιου, με πολλά φάλτσα και μέσα, 1-1.

18:40

69': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

18:36

65': Διπλή αλλαγή για τη Βέροια. Οι Κάλβο και Τόμας αντί των Μίλιεβιτς και Άρτσε.

18:35

64': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή της ΑΕΛ. Ο Γκαγιέγο αντί του τραυματία Ντοντό.

18:33

Έχει χτυπήσει ο Ντόντο, δεν θα μπορέσει να συνεχίσει, μικρή διακοπή στο ματς...

18:32

61': Κίτρινη στον Καλί.

18:25

55': Αυτή τη φορά κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Σαρπόνγκ από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται και στρώνεται στον Μίλιεβιτς, σουτ από τα αριστερά, συρτό, άουτ.

18:23

52': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Ικάουνιεκς. Σε νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:18

47': Κόρνερ για τη Βέροια από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:16

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.