0
17:03

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:01

Πιάνει ξανά τον Απόλλωνα (ισοπαλία στη Ριζούπολη με τον ΟΦΗ) στην κορυφή η Λαμία με αυτό το τρίποντο σε ένα ματς, που πήρε αυτό που άξιζε, φιλότιμος ο Αχαρναϊκός δεν μπόρεσε να την ακολουθήσει.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Αχαρναϊκός 3-0.

16:52

Συμπληρώθηκαν τα 90', μπήκαμε στις καθυστερήσεις, δύο τα λεπτά...

16:46

84': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Μεγαλοοικονόμου στη θέση του Τζέφερσον.

16:38

76': Ο Μπλάζιτς σηκώνει κεφάλι, κάνει το ψηλοκρεμαστό σουτ, δεν θα ξεγελαστεί ο Αποστολίδης και διώχνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του.

16:36

74': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Μπάμπης Τεννές για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Κοτσώνη.

16:29

67': Γέμισμα στα καρέ του Αχαρναϊκού, κεφαλιά Όμο, δεν έχει πρόβλημα ο Αποστολίδης.

16:28

66': Ο Βάντερσον περνά όποιον βρίσκει μπροστά του, σουτάρει, κόντρα και κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη της φάσης.

16:27

65': Σέντρα Βασιλόγιαννη, επιχειρεί ο Φερφελής, άουτ...

16:25

Ο Βασιλόγιαννης στην εκτέλεση, νικά τον Αποστολίδη και 3-0.

16:25

63': ΓΚΟΛ για τη Λαμία!

16:24

Κίτρινη στον Χριστοφιλέα.

16:23

61': Πέναλτι για τη Λαμία. Ο Χριστοφιλέας ανατρέπει τον Βάντερσον εντός περιοχής.

16:21

59': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Φερφελής αντί του Ντουρμισάι

16:18

56': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ζαχαρός στη θέη του Ντάγκρα.

16:13

51': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τζόκιτς αντί του Καραγιάννη.

16:12

Ατομική προσπάθεια από τον Βασιλόγιαννη, ο οποίος κινείται από τα δεξιά και βγάζει τη σέντρα, Ντουρμισάι πλασέ μέσα από την περιοχή και 2-0.

16:12

50': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!