Καλό βράδυ από το a-sports.gr

18:53

Εύκολη νίκη για τον Άρη με το εμφατικό 4-0.

18:53

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης.

18:51

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ραούλ Μπράβο.

18:51

90'+1: Σουτ του Νέτο από το ύψος της μεγάλης περιοχής, φεύγει άουτ η μπάλα.

18:49

Ο Μιλούνοβιτς παίρνει την πάσα από τον Μπούρμπο, μπαίνει στη μεγάλη περιοχή και με αριστερό σουτ νικά τον Μέλκα για το 4-0.

18:49

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:47

86': Πλασέ του Νέτο εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Μέλκας.

18:46

85': Διαδικαστικά κυλά το δεύτερο ημίχρονο, ο Άρης... κατέβασε ταχύτητα στην επανάληψη.

18:45

85': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Πανσερραϊκός, ο Κτιστόπουλος στη θέση του Τσιμίκα.

18:44

84': Σουτ από τον Μπούρμπο, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

18:41

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Άρης, ο Νέτο αντί του Τάτου.

18:39

79': Παπατζίκος αντί Στέβιτς για τη δεύτερη αλλαγή του Πανσερραϊκού.

18:36

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, ο Μιλούνοβιτς αντί του Μπαργκάν.

18:33

73': Αλλαγή και για τον Πανσερραϊκό, ο Καψάλης αντί του Γκούρτσα.

18:32

72': Καπνίδης αντί Παυλίδη στην πρώτη αλλαγή του Άρη.

18:30

70': Εκτελεί φάουλ ο Τάτος, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Μέλκας.

18:28

68': Απευθείας κόκκινη κάρτα για τον Ιωαννίδη, αφού σταματά αντικανονικά τον Ντούνη, που έβγαινε στο τετ α τετ με τον Μέλκα.

18:26

66': Ο Ίλιτς πλασάρει άστοχα μέσα από την περιοχή και ύστερα από ασίστ του Καράμπελα σε μια σπουδαία ευκαιρία για τον Άρη.

18:25

65': Δυνατό σουτ του Φοσού, μπλοκάρει ο Διούδης.

18:19

59': Ο Μέλκας διώχνει σε κόρνερ σουτ του Μπαργκάν. Στην εξέλιξη της φάσης άστοχο σουτ από τον Ραούλ Μπράβο.

18:18

58': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τάτου, δεν ανησυχεί ο Μέλκας.