1
19:07

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:06

Ο Αστέρας Τρίπολης επικρατεί με 4-1 του Παναιτωλικού πετυχαίνοντας ανατροπή του σκορ.

19:06

Τέλος του αγώνα!

19:04

90+2': Διαγώνιο σουτ του Ιωαννίδη, άουτ!

19:02

+3΄καθυστερήσεων

18:58

86': Μακρινό σουτ του Μουνιός, άουτ.

18:57

85': Κίτρινη κάρτα στον Κλέσιο που άπλωσε το χέρι του στο πρόσωπο του Μπέρτου.

18:52

80': Βολέ του Τσουκαλά, διώχνει ο Κυριακίδης!

18:51

79': Εκτέλεση φάουλ με πολλά φάλτσα του Στανισάβλιεβιτς, περνά από τον Σελίν και καταλήγει άουτ.

18:46

74': Τρίτο κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Στανισάβλιεβιτς εκτελεί από δεξιά με τους φιλοξενούμενους ν' απομακρύνουν τη μπάλα.

18:45

73': Τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Μάρκος Πάουλο περνά ο Βασιλούδης.

18:43

70': Πρόβλημα τραυματισμού για τον Ιγκόρ Σίλβα, ενώ έχουν εξαντληθεί όλες οι αλλαγές για τον Αστέρα. Με 10 μένουν οι γηπεδούχοι.

18:40

68': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιωαννίδης αντικαθιστά τον Μανιά.

18:40

67': Σε θέση οφσάιντ -ορθά- υποδεικνύεται ο Ιγκλέσιας.

18:38

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Φάρλεϊ Ρόσα περνά εκτός και περνά ο Λουίς Ρότσα στο ματς.

18:34

62': Ο Μάσα επιδιώκει τη λόμπα πάνω από τον Κυριακίδη που μαζεύει τη μπάλα.

18:33

61': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος αντικαθιστά τον Μαρκόβσκι.

18:31

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας αντικαθιστά τον Δημούτσο.

18:30

58': ΓΚΟΟΟΟΛ!!!!!!! Ο Τσουκαλάς βρίσκει κενό χώρο εκτός περιοχής και επιχειρεί δεξί σουτ με τη μπάλα να προσκρούει στο έδαφος και να καταλήγει στην αριστερή γωνία του Κυριακίδη

18:28

56': Βολέ του Μάσα αποκρούει ο Κυριακίδης με γροθιές.

18:26

55': Κόρνερ για τον Αστέρα από δεξιά. Ο Μάσα εκτελεί και ο Μαρκόβσκι απομακρύνει άτσαλα. Στη συνέχεια υποδεικνύεται επιθετικό φάουλ του Τσουκαλά.

18:25

53': Μακρινό σουτ του Μουνιός, άουτ.

18:21

49'! ΓΚΟΛ!!! Ο Στανισάβλιεβιτς πλασάρει εξ επαφής μετά την επέμβαση του Κυριακίδη στο σουτ του Μανιά!

18:20

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Κυριακίδης αποκρούει βολέ του Φαρίνια!

18:17

Σέντρα στο β' ημίχρονο!

18:17

46': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Ο Φαρίνια περνά αντί του Τσιλιανίδη.