-
4
16:54

16:52

Λήξη αναμέτρησης, εύκολη νίκη για τον Απόλλωνα, ο οποίος παραμένει στην κορυφή της Β' Εθνικής.

16:49

16:47

Ο Φράγκος ανέλαβε την εκτέλεση και μειώνει σε 1-4.

16:46

87': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

16:45

86': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Καλλονή! Ο Φράγκος είναι αυτός που το κέρδισε.

16:44

85': Εκτελεί φάουλ ο Λαμπράκης, εύκολα ο Γεωργακόπουλος.

16:41

82': Ρομάνο αντί Κάσσου για τον Απόλλωνα.

16:40

81': Δυνατό σουτ του Κονέ, εντυπωσιακή επέμβαση του Μανιάτη.

16:38

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά του ματς.

16:36

76': Καλή προσπάθεια του Ποζατζίδη, κόβεται όμως την τελευταία στιγμή και ο Γεωργακόπουλος μπλοκάρει στη συνέχεια.

16:30

70': Παραΐμπα αντί Γιουκαρή για την Καλλονή.

16:28

Έχει παραδοθεί ολοκληρωτικά η Καλλονή.

16:22

62': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα! Ο Περογαμβράκης δοκιμάζει το πόδι του, αλλά για λίγα εκατοστά δεν χρίζεται σκόρερ.

16:20

60': Σοφιάνης και Καραγεώργης βγαίνουν, Λαμπράκης και Αγριμάκης μπαίνουν για την Καλλονή.

16:17

57': Περογαμβράκης στη θέση του Πετρόπουλου για τον Απόλλωνα.

16:14

Σφυροκοπούν οι φιλοξενούμενοι, ο Αλμπάνης στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:13

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:13

54': Καλή μπαλιά του Σιατραβάνη, δεν βρίσκεται κανείς στην πορεία της μπάλας.

16:13

Περίπατος για τους φιλοξενούμενους με τον Σιατραβάνη να σκοράρει.

16:09

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:07

50': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Σουτ από τη μικρή περιοχή από τον Πετρόπουλο, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

16:03

16:01

15:46

15:44

Η φάση του Φράγκου είναι ό,τι καλύτερο είχαν να επιδείξουν οι γηπεδούχοι σε ροή παιχνιδιού έως τώρα.

15:41

40': Αλλαγή για τον Απόλλων, Σιατραβάνης αντί Τζάνη.

15:40

39': Ευκαιρία για την Καλλονή! Ο Φράγκος δεν καταφέρνει να νικήσει τον Γεωργακόπουλο.

15:38

37': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Σουτ εντός περιοχής από τον Πετρόπουλο, μπλοκάρει στη γωνιά του ο Μανιάτης.

15:34

Διαμαρτυρίες από τους Μυτιληνιούς γιατί στην αρχή της φάσης ο Λίταινας ήταν στο έδαφος και ζητούσαν να βγει η μπάλα.

15:33

Ο Αλμπάνης με πλασέ εντός περιοχής είναι αυτός που κάνει το 0-2 για τους "κυανόλευκους".

15:32

31': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

15:29

29': Δυνατό σουτ από τον Κονέ από το ημικύκλιο, φεύγει ψηλά η μπάλα.

15:25

Κοντρολάρουν το ματς οι φιλοξενούμενοι.

15:20

19': Απευθείας φάουλ από τον Ποζατζίδη, ψηλά η μπάλα.

15:18

Σε εξαιρετική κατάσταση ο φορ της "Ελαφράς Ταξιαρχίας", τέταρτο ματς στη σειρά που σκοράρει.

15:15

Σύγχυση στα καρέ των γηπεδούχων και ο Πετρόπουλος εκτελεί τον Μανιάτη.

15:14

13': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

15:12

Με σαφείς αμυντικούς προσανατολισμούς οι γηπεδούχοι, οι οποίοι έχουν αφήσει την μπάλα στον Απόλλωνα.

15:06

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

14:57

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:53

Να διατηρηθεί στην κορυφή της Β' Εθνικής θέλει ο Απόλλων και γι' αυτό ψάχνει την τρίτη νίκη από τη στιγμή που ανέλαβε ο Άκης Μάντζιος.

14:49

Βαθμούς παντού ψάχνουν οι Μυτιληνιοί που βρίσκονται πολύ χαμηλά στη βαθμολογία. Στόχος τους σήμερα είναι να διευρύνουν το αήττητό τους με τον Δημήτρη Γαβαλά.

14:45

Καλησπέρα σας, το ματς της Καλλονής με τον Απόλλωνα Σμύρνης ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Μανιάτης, Καραγεώργης, Σάββα, Ευαγγελιδάκης, Ζουλιώτης, Ποζατζίδης, Γιώργου, Γιουκαρής, Λίταινας, Φράγκος, Σοφριάνης.
Αναπ: Ταΐρης, Λαμπράκης, Αγριμάκης, Παραΐμπα, Τζελίδης, Τριανταφύλλου, Γκαμάγκας
Γεωργακόπουλος, Πάνος, Κύργιας, Δεληζήσης, Κάσσος, Κρητικός, Τζάνης, Αλμπάνης, Βαλεριάνος, Κονέ, Πετρόπουλος.
Αναπ: Χιώτης, Διαμαντόπουλος, Ρομάνο, Σιατραβάνης, τσιάρας, Περογαμβράκης, Χιντζίδης
Διαιτητής: Παναγιώτης Κακριδής (Κορινθίας) Βοηθοί: Χρήστος Πυργάκης (Κορινθίας), Παντελής Σπουρόπουλος (Ανατολικής Αττικής) 4ος: Ευάγγελος Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)