3
16:55

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr

16:54

Εκπληκτικός ο ΟΦΗ στην επανάληψη, έδειξε χαρακτήρα μεγάλης ομάδας και πέτυχε μια σπουδαία νίκη με επική ανατροπή.

16:53

90'+5: Τα πνεύματα ηρέμησαν και το ματς ολοκληρώθηκε.

16:51

90'+3: Υπάρχει ένταση στο ματς με τους παίκτες των δύο ομάδων να συμπλέκονται

16:49

Οι Κρητικοί ολοκληρώνουν τη μεγάλη ανατροπή, σκόρερ ο Χίσι για το 2-3 με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι ύστερα από σέντρα του Ράντι.

16:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:47

89': Κίτρινη κάρτα στον Αντουκόρ.

16:46

88': Να όμως που οι γηπεδούχοι απειλούν με σουτ του Ντάγκρα από αριστερά και με τον Δερμιτζάκη να διώχνει με τα πόδια.

16:46

88': Ο ΟΦΗ ψάχνει το νικητήριο τέρμα, έχει οπισθοχωρήσει ο Αχαρναϊκός.

16:41

83': Πρώτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό, στη θέση του Ζαχαρού ο Μεγαλοοικονόμου.

16:39

81': Απειλεί μετά από ώρα ο Αχαρναϊκός με τον Σταμούλη να σουτάρει και την μπάλα να φεύγει άουτ.

16:37

79': Τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Βαλλιάνος αντικαθιστά τον τραυματία Μιλοσάβλιεφ.

16:32

73': Κίτρινη κάρτα στον Ράντι.

16:30

71': Ο Μάνος κάνει την προβολή μετά από σέντρα του Ράντι, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Κοιλιάρα.

16:25

66': Κεφαλιά του Όστοϊτς μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Ράντι, η μπάλα θα φύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:24

65': Πρώτη καλή στιγμή στην επανάληψη για τον Αχαρναϊκό με το σουτ του Τζέφερσον από πλάγια θέση να σταματά στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:22

63': Κεφαλιά του Βουό, περνά άουτ.

16:20

61': Καταιγιστικοί οι Ηρακλειώτες που προσπαθούν να φτάσουν και στο 2-3.

16:17

59': Ο Μιλοσάβλιεφ βγαίνει τετ α τετ με τον Αποστολίδη, διώχνει σε κόρνερ ο γκολκίπερ του Αχαρναϊκού που περνά ανεκμετάλλευτο.

16:17

59': Σουτ του Βουό περνά ελάχιστα άουτ, σημαντική στιγμή για τον ΟΦΗ.

16:15

57': Μεταμορφωμένος ο ΟΦΗ στην επανάληψη, κυνηγά πια την απόλυτη ανατροπή.

16:14

56': Ο Ράντι εκτελεί το κόρνερ, οι αμυντικοί των γηπεδούχων δεν διώχνουν σωστά την μπάλα και ο Κομεσίδης με γυριστό σουτ από κοντινή απόσταση ισοφαρίζει σε 2-2.

16:14

56': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:13

55': Ο Αποστολίδης διώχνει σε κόρνερ σουτ του Μάνου.

16:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Κομεσίδη.